Miks Latvis

Search

pamēģini Basecamp

Šķiet, ka Basecamp pirmo reizi pamēģināju 2007. gadā un kopš tā laika diezgan regulāri sanāk pieslēgties dažādiem projektiem, kuri tiek pārvaldīti ar Basecamp palīdzību. Tomēr īpaši aktīvi Basecamp izmantoju pēdējos gados, lai tiktu galā ar darba uzdevumiem.

Gribu piedāvāt iespēju iegādāties Basecamp ar 10$ atlaidi pirmajam mēnesim. Pirms iegādāšanās ir iespēja 30 dienas servisu lietot pilnīgi bez maksas, kā arī tie, kuriem ir bail uzņemties saistības var pieteikties neievadot kredītkartes datus.

[button link=”http://try.37signals.com/1448082″ size=”normal” color=”green” window=”yes”]Lai saņemtu 10$ atlaidi, seko šai saitei[/button]
Lētākais lietošanas plāns ir 24$, kas ir pilnīgi pietiekami maziem uzņēmumiem un individuālajiem lietotājiem. Basecamp ir viens no tiem servisiem par kuriem labprāt maksāju, jo zinu, ka šis serviss par 12 latiem mēnesī man ietaupa daudz laika, kuru es iztērētu, ja dienas kārtību organizētu kādā citā veidā.

Vislabāk par Basecamp prot pastāstīt viņi paši

5 Responses

  1. Nevar pieteikties nenorādot kredītkartes datus!
    We need your billing information to reduce fraud and verify you have a valid credit card should you keep your account open. This prevents any interruption in service.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *