Miks Latvis

Ruma dienasgrāmata un The Flicks

Beidzot noskatījos Ruma dienasgrāmatu. Lai redzētu filmu mēs devāmies uz kinoteātri (ja to var tā saukt) The Flicks. Nesaprotu, kāpēc sešu mēnešu laikā mums nebija ienācis prātā aizmaldīties līdz 95. ielai uz kādu filmu vakaru.

Šajā kinoteātrī ir tikai viena zāle un tā izskatās pilnīgi atšķirīgi no jebkuras citas kinozāles, kurā esmu bijis. Salīdzinājumā ar The Flicks, K-Suns ir tik pat liels kā Forum Cinemas. Šādi izskatās visa The Flicks zāle:

Var viegli saskaitīt, ka šajā kinozālē ērti jutīsies apmēram 26 skatītāji. Interesantā ziņa ir tā, ka filmu skatīšanās ir bez maksas, vienīgais, kas jāapmaksā ir “telpu izmantošana” – apmēram 1,75 Ls. Turklāt, katru dienu rāda 3 filmas un šī telpu izmantošanas maksa attiecas uz veselu dienu.

Kino telpa atrodas 5 metru attālumā no bāra letes, kur var pasūtīt visa veida dzērienus un dažas uzkodas. Ja rodas sajūta, ka filmas laikā gribēsies kādu picas gabalu, tad par to ir padomāts – jo ir iespējams pasūtīt ēdienu no vairākām Pnompeņas ēstuvēm.

Varētu domāt, ka šādā zālē būs dzirdami traucējoši trokšņi un sarunas, bet par brīnumu, neko tādu nenovērojām. Es pat teiktu, ka šis bija viens no klusākajiem kino seansiem, kādu esmu apmeklējis.

Liekas, ka šāda veida kino zāle ir, kas tāds, kas labi iederētos arī Latvijas kinoteātru piedāvājumā. Domāju, ka tuvākajā laikā šo vietu apmeklēsim ne vienu reizi vien, it sevišķi, ja ņem vērā, ka The Flicks ir apmēram 10 minūšu gājiena attālumā no mūsu dzīvokļa.

Visus pārējos labumus var aplūkot kinoteātra mājas lapā – The Flicks Cambodia.

Ā, un pāris vārdos par filmu – “bija forši”.

6 Responses

  1. Last week, some friends and I walked out of a theater because it was filled with obnoxious adolescent teens who rendered the movie impossible to enjoy. On the way out, it seemed the young teen seated next to me had his girlfriend laying across him and his hand halfway up her shirt… I’d hate to see what kinds of liberties they may take in a theater such as this!
    Looks like a pretty sweet set up though.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *