Man radās iespēja nedēļu palietot Philips CitiScape austiņas, izrādās, ka šādi saucas vesela produktu rinda, tāpēc, lai būtu skaidrība šīs tiek sauktas par Downtown un ir pieejamas dažādās krāsās.

Kopš nedzīvoju Rīgā un neesmu piesaistīts birojam klasiskajā “no 9 līdz 5” stilā, es ikdienā iztieku bez austiņām, vai klausos ar neganti jaudīgajām HD 515, kuras man kalpo 4 gadus un ne reizi nav pievīlušas. Tātad ikdienā atkrīt vajadzība pēc austiņām, kuras lietot atrodoties ceļā uz/no darba/darbā utt. Tomēr kopš Downtown lietošanas es mēģinu izdomāt dažādus iemeslus, lai attaisnotu šo pirkumu.

Izņemot austiņas no kastes pirmā lieta, ko pamanīju bija tas, cik kvalitatīvi tās ir nostrādātas. Audums, kas lietots apdarē ir mīksts un patīkams.

Ausis ir pildītas ar memory foam, kas nozīmē, ka tās pielāgojas un piekļaujas jūsu ausīm, lai arī cik ērmotas jums tās nebūtu. Tas dod iespēju klausīties mūziku ilgi un dikti bez tās sajūtas, ka kaut kas spiež un traucē.

Otrā lieta, kas jāsaka par šīm austiņām ir tā, ka tās ir brūnas un man tradicionāli ir bijuši aizspriedumi pret to, ka kāds mēģina ķēpāties ar dizainu, jo tas parasti nozīmē, ka mazāka uzmanība būs pievērsta skaņai. Klasiski austiņām ir jābūt melnām, vai baltām, ja vēlaties, lai visi pa gabalu zinātu, kādas kompānijas telefons, jums ir kabatā. Izņēmuma gadījums varētu būt sporta/skrienamās austiņas, kuras šķiet, neviens pat necenšas ražot cienījamās krāsās un uzreiz iegriež spilgti zaļo līdz pašam galam. Šobrīd esmu sapratis, ka ikdienas lietošanai Downtown ir ideālas, jo tās rada nopietnu iespaidu un nēsājot neviens jūs nesajauks ar topošo reperi no pārdaugavas. Tomēr, ja tieši tāds ir jūsu aicinājums CitiScape līnijā var sastapt arī trakākas krāsas, piemēram violeti-lillā. Tāpēc liku mieru krāsai un mēģināju klausīties.

Un skan forši. Ja ikdienā lieto tos mazos štruntus, kas nāk līdzi telefona pirkumam, tad būs sajūta, ka no žiguļa esat pārkāpuši Bentlijā. Skaidra skaņa un ērta sajūta. Apkārtējie trokšņi pazūd kaut kur tālumā un visa uzmanība tiek mūzikai.

Pavadīju nepatīkami krietnu laiku autobusā un sapratu, ka kāds tiešām ir stipri piestrādājis pie ārējo trokšņu slāpēšanas – ja jums dīvainā kārtā muzikālā gaume nesakrīt ar sabiedriskā transporta šoferiem, tad šīs austiņas būs gluži laikā.

Labās lietas

Lielisks dizains un tik pat laba skaņa, patīkami ērta klausīšanās, iebūvēts atbalsts ar visiem modernajiem telefoniem (zvanu pacelšanas poga un mikrofons.) Noteikti jāpiemin arī tas, ka ar savu mūziku netraucēsiet apkārtējos, jo austiņām ir labi pārdomāta skaņas izolācija. Patīkams nieks ir plakanais kabelītis, kam esot daudz mazāka iespēja sapīties un izveidot nevēlamos jūrnieku mezglus.

Sliktās lietas

Nav īpaši kompaktas un piedevām nav arī iespēju tās salocīt vai kā citādi optimizēt, tāpēc ja būsiet ceļā, jums būs somā jāatvēl diezgan liela vieta, vai arī jātur austiņas ap kaklu. Brīžiem šķiet, ka austiņām pietrūka basu un kopumā vērtējot prasītos, lai austiņas būtu mazliet skaļākas. Tāpēc, ja jums mīļākais mūzikas stils ir dubstep vai, kas cits kam ir prasības pēc basiem, tad droši vien nāksies izvērtēt, vai ar šīm austiņām jums būs gana.

Kopsavilkums

Laba izvēle tiem, kas novērtē labu skaņu un dizainu un vēlas klausīties savu  mūziku gudrajos telefonos.

Cena LV interneta veikalos sākot no 28 Ls

Cena pasūtot no Amazon.co.uk sākot no 48 £

Tehniskie cipari.