220px-Jackie_Chan-_My_Stunts_FilmPosterVakar noskatījos Jackie Chan: My Stunts, kas ir 1999. gada filma, kurā Džekijs rāda un stāsta par saviem kaskadiera trikiem. Tiek parādītas cīņas ainas, kā arī kritienu un lecienu sastāvdaļas. Gan šī filma, gan tās saturs jau ir riktīgs oldskūls. Džekija rādītie paņēmieni noderētu tiem, kas grib veidot mazbudžeta kaušļu filmas, bet ārpus Āzijas es nedomāju, ka kādam viņa sniegtie padomi būtu īpaši noderīgi.

Man bija interesanti skatīties, par spīti tam, ka nekad neesmu bijis īsts Džekijs fans, bet es varu novērtēt viņa mežonīgo enerģiju un vēlmi visās savās filmās iekļaut viņam raksturīgo bērnišķīgo humoru. Apbrīnas vērta ir viņa spēja riskēt ar savu veselību un vēlme vienmēr pašam veikt savus kaskadieru trikus. Tā arī visa filma paiet, rādot kaskadieru trikus un klausoties, Džekija fantastisko angļu valodas akcentu – 99. gads, manuprāt, ir viņa izrunas zelta periods (cik man zināms, viņš arī šobrīd turpina runāt tādā pašā stilā, tik vien, ka valodas kļūdu ir mazāk).

Pieņemu, ka šāds skatāmgabals būs interesants vien retajam, bet ja esat Džekija fani, tad gan uz priekšu. Nav gan skaidrs, cik ilgi, bet šo filmu youtube var noskatīties bezmaksas – Jackie Chan: My Stunts