Miks Latvis

kur es esmu bijis?

foursquare ir sagatavojuši statistikas pārskatu par to, kur es esmu bijis pēdējos 3 gadus.

Dati, gan nav pārāk precīzi, jo regulāri aizmirstu par to, ka “jāiečekojas,” kā arī 3 gadu laikā ir bijis vismaz viens garāks posms, kad sanācis staigāt apkārt bez gudrā telefona.

Secinājumi

Zemāk redzamie dati norāda, ka FS galvenokārt lietoju kafijotavās un restorānos, kas ļoti precīzi atspoguļo šī servisa nozīmi un vērtību – ja ceļojot gribas noskaidrot, kur tuvumā ir laba kafija/brokastis/vakariņas, tad pirmā vieta, kur paskatos ir foursquare. Bet nav obligāti jāceļo, lai FS būtu vērtīgs un noderīgs. Pnompeņā tik regulāri atveras jauni restorāni un kafijotavas, ka tam visam izsekot līdzi nav iespējams. Vēl FS noder, ja nav ideju, ko pasūtīt, jo vienmēr ir rekomendācijas par labākajiem ēdieniem, dzērieniem, par labāko galdiņu, wifi paroli utt.

fsdati

2 Responses

 1. Pirmkārt man nepatīk, ka tā patiesībā ir liela Samsung reklāma.
  Otrkārt šie dati ir apšaubāmi. Man rāda, ka otrā populārākā valsts ir Meksika. Es tur esmu bijis tikai pāris dienas, turpretī ir daudz valstu, kur man ir vairāk Checkins – tās nekur neparādās. Tajā kartē, kad rāda visus ap 700 čekinus, redzēju tikai Rīgu. Kaut kas tur nav riktīgi ar tiem datiem.

  1. Tur pat bija Samsung logo uz šīs bildes, kuru noņēmu :)
   Par tām valstīm, man arī liekas, ka ir kaut kādas nobīdes no normas.

   Mans minējums ir tāds, ka viņi skatījušies vietu dažādību – t.i. 3 čekini 1 vietā ir mazāk aktuāli, kā 2 vietas ar vienu čekinu.

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: