Miks Latvis

Satori.lv iPhone aplikācija

Kā jau jebkuru citu portālu vai ziņu lapu arī Satori es lasu tikai tad, kad pamanu, ka kāds paziņa vai draugs ir sociālajos tīklos padalījies ar saiti uz interesantu rakstu.

Tāpēc nav brīnums, ka par Satori.lv iPhone aplikāciju es uzzināju Facebook, nevis pašā Satori.lv. Šī īsā ieraksta mērķis ir padot ziņu citiem tādiem, kā man, kas ikdienā Satori nelasa. Man gan daudz aktuālāka būtu iPad aplikācija, jo garākus teksta gabalus es labprāt lasu uz lielāka ekrāna, bet, cik saprotu, arī tāda ar laiku tiks izveidota.

Aplikācijas dizains ir ļoti vienkāršs un glīts, ieturēts labākajās iOS 7 tradīcijās. Viss darbojas, kā nākas. Pie viena gribēju dot kādu komentāru par aplikācijas tehnisko izpildījumu, tomēr neatradu ne vienu nopietnu kļūdu/problēmu. Lai kaut ko uzlabotu un pilnveidotu ir jābūt kritikai, bet šoreiz īsti nav ko kritizēt. Vienīgais, kas būtu noderīgs ir atslēgas vārdu sistēma, kas ļautu viegli tikt pie lasāmvielas, sakārtotas pēc autora vai termina.

Ja kādam urķim gribas uzzināt vairāk par tehnisko pusi, tad sadaļā Par aplikāciju, izstrādātāji ir pievienojuši saites uz atvērtā koda risinājumiem. Tās noderēs, ja būs vēlme aizgūt kādu no lietotājiem tehniskajiem trikiem.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *