Tuvojas jauna Call of Duty spēle, kura šoreiz varētu būt īpaši interesanta, jo ir zināms, ka tajā piedalīsies šobrīd ļoti aktuāls aktieris Kevins Speisijs. Nezinātājiem, Kevins Speisijs un viņa loma seriālā House of Cards ir viens no iemesliem, kāpēc visa izklaides industrija runā par Netflix kā pilnvērtīgu oriģināla satura veidotāju.

Lai arī Call of Duty ir viena no pasaulē pelnošākajām spēļu sērijām un jaunākā spēle CoD: Ghosts uzstādīja kārtējos pārdošanas rekordus, kritiķi un spēļu fani par to nebija sajūsmā. Spēles izstrādātāji tika kritizēti par to, ka saturiski atkal tika pasniegts tas pats vecais CoD, bez īpašiem pārsteigumiem. Šāda kritika dzirdama katru gadu, bet jo īpaši izteikti šogad, kad spēlētājiem tika solīts, kas jauns, bet viss, kas tika piedāvāts ir virtuāls suns (tie, kas spēlējuši sapratīs).

Jaunā spēle Call of Duty: Advanced Warfare ir gaidāma 4. novembrī (tieši pirms Ziemassvētku iepirkšanās drudža). Par spēles saturu vēl nav jēgas īpaši spekulēt, jo nezināmā ir vairāk, kā zināmā, bet YouTube jau tagad var aplūkot diezgan detalizētu reklāmas klipu, kas seko jaunākajām kino tendencēm (piemēram, eksoskelets no Elysium).

Man pašam daudz interesantāks šķita informatīvais video, kas veidots sadarbībā ar žurnālu VICE un stāsta par privātajām armijām.

avots: youtube.com/user/CALLOFDUTY