Miks Latvis

lādēšanas stacija 1.0

Viena no mūsu dzīvokļa centrālajām pulcēšanās vietām ir lādēšanas stacija.

Tur tiek lādēts viss – mobilie telefoni, austiņas, iPads, ārējā baterija, bezvadu skaļrunis, fotoaparāta baterija utt.

Līdz šim mums bija parasta IKEA kaste, no kuras laukā stiepās dažādu garumu un krāsu vadi, vienmēr bija juceklis un bieži bija problēmas, kaut ko uzlādēt, jo vienmēr bija rinda uz to, ko tajā brīdī ir jālādē.

Labu laiku pavadīju domājot, ko darīt, un neko nedarīju. Tad pameklēju, ko piedāvā interneti un vai ir kāds gatavs produkts. Īsti neko prātīgu neatradu, bet ja atradu, tad bija dārgi un nebija garantijas, ka būs īstais izmērs, būs vietas visam utt. Līdz beidzot saņēmos iegāju piemājas veikalā un nopirku pāris dēļu galus. Mazliet padarbojos ar urbi un zāģi un rezultātā krietni uzlaboju mūsu IKEA kasti līdz tādam līmenim, ka gandrīz visam svarīgākajam ir sava vieta. Visas jocīgās ierīces gan būs jālādē mājas “birojā”, jo tām gluži vienkārši nav vietas.

Ieguvums – esošajām ierīcēm ir stabils novietojums, nav iespēju veidot ierīču kaudzes un juceklīgus vadu mezglus, var viegli redzēt, kas ir uzlādēts un uzlikt lādēties kādu citu ierīci. Izmaksas minimālas, varbūt nav pārāk glīti sanācis, bet nākamreiz droši vien būs vēl labāk. Turklāt, jebkurā brīdī varu pienaglot klāt vēl kādu papildinājumu :)

Ja kādam ir glītāki risinājumi, dodiet ziņu komentāros. + nevaru sagaidīt, kad lietošanā parādīsies patiesa bezvadu lādēšana. (Nē, ne uz galda liekami paklāji, bet īsta bezvadu lādēšana, kas brīvi darbojas visā dzīvoklī.)

2 Responses

  1. lādēšanas stacija? Dīvaini, ka tā ir galvenā pulcēšanās vieta ;) Lādēšanās vieta ir jebkura elektrības rozete, kuru daudzums mājoklī ir pietiekams.

    1. Ja ir 1 telefons, tad problēmu nav. Ja vienlaikus ir jālādē 7-8 ierīces (parasti ne vairāk kā 3-4, bet dodoties brīvdienās pēkšņi ir jālādē viss), tad māja būtu pilna ar vadiem un lādētāju galiem, kas ieprausti, kur pagadās. Tāpēc ērtāk ir šāda “stacija,” kur atrodas visas ierīces un redzami tikai daži vadu gali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *