Miks Latvis

6km piemājas aplis

2018. gadā laiku pa laikam centos skriet savu 6km apli. Šogad gribas skriet, ko garāku un gribas to darīt vēl biežāk.

0m, 8m un 37m

2019. gada mērķis būtu noskriet vidēji 14km nedēļā. Gribētos biežāk tikt pie 10km skrējieniem. Laiku pa laikam paliktu arī šis 6km aplis. Un tam visam klāt kādu mazliet garāku gabalu.

Yokohamā netrūkst kalnu un pauguru tāpēc nav nemaz tik viegli atrast garu un plakanu skrienamo trasi. Šobrīd katru reizi ir jātiek no 0 līdz pat 37m augstumam.

Viens no iemesliem, kāpēc ļoti priecājos par esošo apli ir tas, ka labā laikā varu viegli redzēt Fudzi vulkānu.

Ik pa laikam izlasu kādu rakstu par skriešanu un saprotu, ka manām vajadzībām nav jēgas no īsiem un ātriem skrējieniem un labāk būtu skriet virs stundas un tik ļoti nesatraukties par ātrumu.

Tehniskās lietas

Kopš tiku pie jaunā Apple Watch Series 4 ar iebūvēto GPS varu mierīgi iztikt bez iPhone vazāšanas. Līdzi ir tikai pulkstenis un bezvadu austiņas.

Agrāk skrēju un krāju kilometrus ar Nike+, bet viņu pasākums paliek aizvien slēgtāks un slēgtāks. Tas bija slēgts un ierobežots jau pašos sākumos, bet tagad viņi pavisam aptrakuši. Pazudusi iespēja aplūkot statistiku mājaslapā, viss glabājas viņu serveros, neko nevar eksportēt, neko nevar importēt. Palikusi tikai Nike+ iPhone aplikācija. No viņiem atvadījos. Šobrīd visu glabāju Strava, kuriem ir pieklājīgs dizains un ērtas import/eksport iespējas.

Skrējienu laikā lietoju iebūvēto Apple Watch skriešanas iespēju un ekportēju skrējienus uz Strava. (eksports notiek automātiski pēc katra skrējiena – HealthFit). Skrienot ar Apple Watch workout iespējams tikt pie precīzākiem HR datiem + skrējiena laikā var sekot līdzi soļu skaitam minūtē (cadence spm).

Mūziku turpinu krāt, šobrīd ir saveidots maisījums, kur vienādās daļās iemaisīta elektronikas klasika un lēnas un mierīgas melodijas. Skrienot vislabāk var just, kas der, jo daži gabali perfekti iekļaujas soļa ritmā, citi tikai traucē.

3 Responses

    1. Nē, bet esmu dzirdējis labas atsauksmes, būs jāpalasa. Automatizācija notiek ar HealthFit, vienreiz autorizējot pēc tam viss notiek automātiski, norāda kādas aktivitātes un vairs nav pat jāver vaļā, pats pārbauda un aizsūta uz Strava.

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: