Īsi par maniem jaunajiem meža skriešanas apaviem.

Tieši pēc šīs ziemas sniegainākās dienas skrējiena pa Siguldas takām nolēmu, ka savai drošībai gribu kārtīgus meža / taku apavus. Izvēlējos Inov-8 Oroc 280 V3, kas ir aprīkoti ar volframa karbīda radzēm (9 uz katras kurpes).

Protams, ka pārējā ziema ir bijusi itin mierīga, sniega maz un arī ledus bija tikai pavisam agros rītos sastopams.

Šobrīd ar jaunajiem apaviem esmu noskrējis aptuveni 130 kilometrus un varu mazliet aprakstīt savu pieredzi. Kopumā man ļoti patīk. Ir īsta drošības sajūta skrienot pa slapjām Sigultas takām un kāpnēm, ka kāja pēkšņi un neparedzami neizslīdēs. Arī skrienot pāri kritušiem kokiem un saknēm ir patīkami, ka ir iespēja fiksēt atspērienu. Protams, ir gadījies reizi vai divas paslīdzēt, ja dubļu kārta ir pietiekami dziļa, tad no radzēm vairs nav nekādas jēgas. Kārtīgos mežos tā arī vēl nav nācies skriet, bet takas šobrīd ir tādā stāvoklī, ka tās arī varētu saukt par mežiem, jo skrienamā virsma ir itin nelietojama.

Mani mazliet satrauc radžu izturīgums, jo liekas, ka varu tās kaut kā sabojāt skrienot pa bruģi / asfaltu līdz takām, bet laikam jau tās ir tikai manas iedomas. Garākos gabalos skrienot pa asfaltu var just, ka apavu pamatne ir diezgan cieta un nav pārāk patīkama sajūta, bet tiklīdz esmu atpakaļ takās, tā viss ir labi.

Kurpēm ir iebūvēts purngala sargs, kas ir noderējis un pasargājis īkšķi no sasitumiem.

Patīk kurpju svars un domājot par mīnusiem īsti nekas nenāk prātā, esmu ļoti priecīgs par šo pirkumu un nevaru vien sagaidīt, kad atkal tikšu kādā jaukā meža skrējienā.

Tehniskās detaļas:

Drop 6mm 
Footbed 3mm 
Lug Depth 8mm 
Midsole POWERFLOW+ 
Midsole Stack Heel 13mm / Forefoot 7mm 
Shank PROTEC-PLATE 
Sole Compound INOV-8 RUBBER 
Product Weight 280g

Ja kādam ir jautājumi esmu gatavs palīdzēt.

+ šobrīd meklēju variantus tieši taku apaviem, kuros varētu ērti skriet pavisam garas distances no 35 līdz 100 km. Ielai un asfaltam man jau ir Asics GEL-Nimbus 21 SP, kas ļoti labi kalpo joprojām, tāpēc šoreiz interesē tieši taku variants.