Miks Latvis

Search

Skriešanas lietas 2020. gada ziema/pavasaris

Ir mainījušies skriešanas apstākļi, tāpēc laiks pieminēt, kādas ir manas ikdienas skriešanas lietas.

Krekls: INOV-8 long sleeve base layer

INOV-8 long sleeve base layer skriešanas krekls

Šis bija perfekts pirkums. Līdz ziemai tīri labi iztiku ar t-krekliem, bet vienā no Noskrien Ziemu posmiem nolēmu tikt pie kā siltāka. Šis krekls ir domāts, kā pamata slānis, kam virsū varētu vilkt papildus drēbes, bet par spīti niecīgajam svaram, tas ir ļoti silts. Noderēja visos skrējienos gan ap 0 grādiem gan nedaudz zem. Pāris reizes šim pa virsu uzvilku kreklu ar īsām rokām, bet pamatā ziema un pavasaris bija gana silts, lai iztiktu tikai ar šo vienu pamata slāni.

Ūdens pudele: Nathan SpeedDraw Plus Insulated Flask

Pirms dzīvošanas Siguldā šo pudeli tik bieži nelietoju, jo garajos gabalos skrēju ar somu un ūdens sistēmu, bet īsajos pietika ar telefona aproci. Ar šo pudeli ir ērti padzerties un viegli izvilkt telefonu fotografēšanai. Agrāk telefonu liku aprocē, bet tā ir pārāk piņķerīga padarīšana, ja ik pēc kilometra gribas ātri izvilkt telefonu un tikt pie viena ātra kadra. Kabatā ir vieta ne tikai telefonam, bet arī kādai enerģijas želejai. Pudelei ir dubultās sienas, kas nozīmē, ka ūdens saglabā savu vēsumu arī karstā dienā.

Austiņas: Plantronics Backbeat Fit 2100

Vecās Plantronics austiņas man ļoti patika, bet pēc 2 gadu kalpošanas pārstāja darboties tāpēc, ka iekšpusē bija iekļuvis ūdens un viss, ko redzēju tās atverot bija rūsa. Nopirku jaunāko modeli, kuram mazliet mainīts dizains, bet pagaidām neesmu pārāk apmierināts. Cerēju, ka tās būs tādas pašas, bet ar maziem uzlabojumiem, bet pagaidām nekādus uzlabojumus neredzu. Skan tāpat, un darbojas ļoti līdzīgi, tāpēc galvenokārt kaitina iebūvētā programmatūra. Austiņas bieži ziņo kļūdainu baterijas stāvokli, turklāt to dara ar miglainiem un aptuveniem vārdiem ((Ir ziņa, ka baterijas līmenis zems / augsts utt., bet nav skaidrs, ko tieši tas nozīmē. Ne % ziņā, ne arī laika ziņā nevar saprast, kas tieši ar to bateriju notiek.)). Vecās spēja diezgan precīzi pateikt, vai darbosies stundu, divas vai vairāk, lai nebūtu jāmin vai skrējienam pietiks, vai nē. Atgādinu tiem, kas skatās uz austiņām ar greizu aci, šīs laiž cauri apkārtējo skaņu, tāpēc uz ielām ir salīdzinoši droši skriet. Mežā tāpat bieži slēdzu laukā un klausos putnu trako svilpošanu.

Par meža kurpēm Inov-8 Oroc 280 V3 rakstīju jau iepriekš. Tās ļoti patīk, bet “taupu” tās kārtīgiem dubļiem un bezceļiem, ceru, kādā brīdī tikt pie ikdienas taku kurpēm, lai nav Siguldas takās jāskrien ar asfalta apaviem.

Atgādinu, ka vēl ir laiks pieteikties Supervaroņu Backyard ultra skrējienam.

Skriešanas sacensības, kurām biju pieteicies pirms vīrusa:

 • 21. marts – Rīgas Rogainings – Rīga – 6h
 • 4. aprīlis – Stirnubuks – Kolka ~ 30km
 • 2. maijs – Stirnubuks – Kandava ~ 30km
 • 17. maijs – Rīgas maratons – 42km
 • 30. maijs – Latvia TrailRace – Daibe – 35km
 • 6.-7. jūnijs – ERC 24h rogainings – Engures novads
 • 13. jūnijs – Stirnubuks – Smiltene ~ 30km
 • 18. jūlijs – Stirnubuks – Rēzekne ~ 30km
 • ? 1. augusts – Cēsis Eco Trail 50/85km?
 • 15. augusts – Stirnubuks – Amata – 65-70km
 • 12. septembris – Stirnubuks – Ērgļi ~ 30km
 • 3. oktobris – Stirnubuks – Milzkalns ~ 30km

(sacensības, kurām vēl neesmu reģistrējies atzīmētas ar jautājuma zīmi)

Mani skrējieni: Strava

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *