digg.lv palielinājusies jauno rakstu aktivitāte. aptuveni skaitot tagad dienas laikā parādās gandrīz divreiz vairāk rakstu nekā agrāk.

Ironicsans izdomājis jaunu fīču kuru ieviest iekš Joost. Komentāri, kuri tiek piesaistīti konkrētiem video kadriem un pat kadra daļām. Iz sērijas “es te esmu bijis” “tas klips ir filmēts Vangažos” utt. Kā izrādās Joost pat apsver iespēju kaut ko tādu ieviest. Protams katra izvēle ir skatīties kanālu ar komentāriem vai bet, bet ideja nav slikta.

Musulmaņi, kas lieto Ubuntu strādā pie savas Ubuntu versijas. Pašlaik notiek balsošana par Ubuntu ME (Muslim edition) logotipu. Kā zināms, jau līdz šim ir saradušās vairākas citas Ubuntu versijas: Ubuntu kristiešiem, Ubuntu sievietēm, sātaniskais Ubuntu utt. utjp.

Jau kādu laiciņu atpakaļ mans cīņu biedrs Rodžers ir atsācis savas blogošanas gaitas. Nopircis domēnu un pat iekļuvis Latvijas Ubuntu planētā.

Kauns Dienas blogiem! Nav pievienojuši RSS iespēju. Tagad Netvibes sadaļā mediju blogi man ir iekļauti tikai nozares blogi.

Juris Kaža beidzot ir sarakstījis kaut ko tādu, kuru arī es atzīstu par sakarīgu esam: Bloggeri daļēji aizpilda norietējušas avīzes viet un Čurātāji, vēlētāji un pilsoņi-reportieri.

Sandis interesanti aprakstījis savus novērojumus sakarā ar tramvajiem, biļetēm, pasažieriem un kontrolieriem.

konstatēju, ka apmēram katrs trešais šī bloga apmeklētājs izmanto novecojušo IE sesto versiju. tas nozīmē, ka šajā vietnē atrodamā informācija viņiem atspoguļojas mazliet sagrozīti un krietni neglītāk nekā citiem. Tāpēc iesaku pievienoties tiem 7 procentiem, kas izmanto IE7, lai arī tur noformējums neizskatās kā ugunslapsā, bet tomēr krietni labāk. Iemesls kāpēc es drīkstu likt mainīt pārlūku nevis savest visu kārtībā ir vienkāršs: ne jau es esmu vainīgs, ka Mikrosoft nevar sagatavot pārlūku ar pilnīgu css un *.png formāta atbalstu. Turklāt es neesmu nekāds web developeris. Sasodīts. Mani tracina šādi atklājumi.

Iesaku visiem veco IE versiju lietotājiem izvēlēties un turpmāk lietot kādu no šiem interneta pārlūkiem: IE7 download, Firefox, Opera