rekbar.gifIzdrukājot šos kuponus un ņemot līdzi attiecīgās dienas kuponu iegūsiet atlaidi norādītajiem ēdieniem un dzērieniem jaunā iestādījumā, kas vēl pagaidām darbojas testa režīmā, bet pēc neilga laika tiks atklāts. (spiediet uz attēla, lai redzētu to pilnā lielumā, izdrukājiet, izgrieziet un dodieties pēc atlaides)

Jā, tas ir reklāmas triks, bet tas ir labs reklāmas triks Reklāmas bāram. Tikai nedomājiet, ka notiek kaut kāda 1. aprīļa jokošana viss ir pavisam nopietni. Pats gan nogulēju BETA atklāšanu šim offline pasākumam, jo pats biju offline. (tāpēc arī kuponus piedāvāju mazliet novēloti)

Domāju, ka bāru ‘testējāji’ priecāsies, ka Rīgā ir par vienu jaunu iestādījumu vairāk. Domāju drīzumā tur aizdoties pats un tad jau ziņošu, kā man gāja.

Vairāk par šo pasākumu varat lasīt Artūra blogā un arī Neatkarīgajā Rīta Avīzē.

Rīgā (Elizabetes ielā 31) darbu sācis jauns bārs – “Reklāmas Bārs“. Jā, kādam tas beidzot bija jāizdara. “Reklāmas Bāra” oficiālā atklāšana būs tikai šī gada 26.aprīlī, taču jau sākot ar šodienu tas strādās BETA versijā, un būsim priecīgi jūs redzēt pie mums ciemos.
Reklāmas Bārā” varēsiet ēst, dzert un pīpēt (ārā), kā arī atzīmēt dažādus panākumus savā profesionālajā darbībā. Un labākais veids, kā mēs spējam pateikt, cik ļoti būsim priecīgi jūs redzēt, ir īpašās atlaides mikslatvis.lv lasītājiem pirmajās mūsu darbības piecās dienās (skatīt pielikumā) sakot jau no šodienas.
Ja nu atcerēsimies vēl kaut ko, par ko piemirsām šeit uzrakstīt, tad to varēsiet izlasīt mūsu interneta mājaslapā ReklamasBars.lv. Uz drīzu tikšanos!

Ar cieņu,
Dace Grimze
direktore

Aleksis Pukulis
pavārs

Aizejiet un spriediet paši!