Miks Latvis

Search

no laukiem

Sveiki! Rakstu no laukiem. Bija grūti pierunāt pastnieci izsūtīt šo vēstuli visiem RSS abonentiem.

21 Responses

  1. Tāds man jau kopš skolas laikiem. Un jo vairāk lietoju datoru, jo retāk rakstu ar roku. Visbiežāk parakstos uz čekiem vai līgumiem. Uzrakstu datumu. Garāki teksti tiešām nav bijuši. Drīz brīnīšos ieraugot rakstāmrīku.

  2. Atsevišķās skolās UK? eksperimenta kārtā pirmajās klasēs nemāca glītrastīšanu, bet visi darbi notiek ar datora palīdzību
    Vairāk par parakstu/datumu/piezīmi sen neko neesmu ar roku rakstījis, bet ja rakstītu, tad noteikti nobītos no rezultāta

  3. Starp citu tiem, kas satraucās (ja tādi ir) par to, kā izskatās komentēšanas lauki un citi negludumi šīs lapas izskatā, tad drīz jau iznāks daudz vienkāršāks un glītāks bloga ietērps.

  4. Tavs rokraksts patieshaam ir vienkarshi kaut kas unikaals! :)
    ceriiba, ka buus kaadi uzlabojumi, ja treneesies gliitrakstiishanaa – tas patieshaam ir LIELS naivums…

  5. vērot upi ir kūl, vērot ugunskuru ir kūl, vērot koku šūpošanos mežā ir kūl, vispār dabu vērot ir kūl, bet par failu kačāšanos es varētu nepiekrist… vērot uzrakstu “download complete” ir foršāk :D bet tā vispār ir gaumes lieta :)

  6. zane: Cerēt uzlabot rokrakstu ar trenēšanos nav naivums. Tieši tā arī viņu uzlabo. Naivums ir cerēt, ka tikai rakstot VAIRĀK, nepiedomājot pie glītuma, kaut kas pats no sevis uzlabosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *