Miks Latvis

999 Joost TV ielūgumi

BH informēja un arī es pamanīju, ka Joost TV piedāvā izsūtīt ielūgumus puspasaulei. Tātad ja, nu kādam vēl nav tas ielūgums tad man ir 998 brīvi ielūgumi.

Nezini, kas ir Joost TV? Tas ir Skype radītāju jaunais projekts, kas katram ar internetu apgādātam datoram ļauj kļūt par TV kasti ar 20 kanāliem. Plašāk par Joost TV.

133 Responses

 1. nu gan tu mānies, varēja iestāties rindā un dabūt BETA ielūgumu, man ar tāds ir sen, bet Joost joprojām ir pieejams ar ielūgumiem:

  To use Joost, you must have an invitation from an existing user. Until you receive an invite, you won’t be able to download the software.

 2. Nu nav jau jaalaadee no joost maajaslapas tas pats joost! googlee ieraksti, nolaadee, palaid, malaa ir rakstiits ka var izveidot kontu, izveido un aidaaa!

 3. bet tur apakšā arī ir raksīts, ka:
  Limitations:

  · For now, Joost access is invitation-based only! You cannot enjoy Joost if you do not have an invitation to join the program’s testing team.

 4. katrā ziņā, ja nu mistiskā veidā tev viņi aptrūkstās, tad vari droši tautu forvardēt pie manis :D man ar visi 999 ielūgumi gaida savus laimīgos saņēmējus :D

 5. Atvaino,lūdzu,ka ne tajā sadaļā,bet ev ir problēmas ar blogu,ja pareizi saprotu.Jo katru reiz kā censos te ienāks,man izmet rindiņu “Invalid key”.Ceru,ka kkā šo labosi :)

 6. Nu sveiks onkul!
  Es tā skatos baigā piekrišana tev uz tiem ielūgumiem un, kas ta es būtu par cilvēku, ja arī vienu tādu neuzprasītu!? Nu, tad man ar būtu lūgums, lai tu man vienu atsūti. Cik saprotu uz mail sūtīsi, ja vispār sūtīsi, bet nu kam tev skopoties, ja tev vēl kādi pāris simti ielūgumi ir!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *