Bija forši satikt un pārmīt kādu vārdu ar cilvēkiem, kas ikdienā slēpjas (daži neslēpjas) aiz dažādām iesaukām. Šāda veida pasākumi jūtami satuvina aktīvākos Latvijas blogu rakstītājus (un ne tikai). Latvieši varbūt nav pati komunikablākā tauta pasaule (to es par sevi), tāpēc valodas atraisījās pamazām, bet, kad atraisījās, tad ciet neraisījās. Uzskatu, ka vismaz man šis pasākums bija ļoti vērtīgs. Domāju, ka tieši vai netieši šim offline pasākumam ir lielāka ietekme uz onlainu nekā jebkurām citām virtuālām aktivitātēm. Tāpēc ir apsveicami, ka tiek jau plānota nākamā sanākšana.

Artūrs patiešām bija parūpējies, lai apvienotais digg.lv un rebootparty.lv saticiens būtu izdevies, jo bija gan veselas divas tortes, gan free dzērieni, gan dāvanas digg.lv aktīvākajiem lietotājiem, gan tautas bija daudz.

Tika apbalvoti 10 aktīvākie digg.lv lietotāji. Tādā ceļā tiku pie 1 GB flaša ar pdf grāmatu “Getting real,” kura nav traki bieza un gatavojos to arī pienācīgi no vāka līdz vākam izlasīt.

Apbalvotie digg.lv aktīvisti lika aizdomāties par to, ka digg.lv dienaskārtību diktē cilvēku grupa, kas var apsēsties pie viena varen liela galda. Pārējo lietotāju devums ir salīdzinoši daudz mazāks, lielai vairums tikai patērē to, ko piegādā šī cilvēku grupa. Šie melnie kardināli, kas slēpjas aiz segvārdiem, principā kontrolē toni un izlemj, kuras ir tās ziņas, kas ir svarīgas un lietoājiem atliek tikai piekrist vai ignorēt tās.

Atoms apsolīja izbīdīt vienu foršu lietu, kuras rezultātā es kļūšu par pilntiesīgu wordpress.org lietotāju. Šī lapa fiziski/virtuāli atradīsies Latvijā un tāpēc līdz ekrāniem skries ātrāk, kā arī būs plašākas iespējas to pārveidot pēc manām trakajām vēlmēm un iegribām. Pašlaik pie šīs lietas tiek strādāts un tuvākajā nākotnē, iespējams man būs vēl šis tas, ko bilst šajā sakarā.

Tālāk atslodzei ir viens piemīlīgs video ar kaķi, kurš eleganti un angļu mierā atver vannasistabas durvis. Man likās, ka ir forši, ja kaķis ir tik gudrs un prot pats rīkoties ar durvju rokturi, bet izrādās, ka ne visiem tas patīk, jo, redz, mēbeļu mīļi uzskata, ka durvis tiek saskrāpētas, nosmērētas un visādas citādas bēdas notiek.

[flash http://www.youtube.com/watch?v=qZfhp0Ef8pk]

Tāpēc tie, kuriem durvis ir dārgākas par kaķi ir sagatavojuši veselu rindu ar pamācībām, kā apmācīt kaķus, lai tie aizmirstu savas gudrības. Šeit cat opening door knob ir uzskaitīti praktiski padomi, kā cīnīties ar kaķu visatļautību, lai ierobežotu viņu brīvību, tiek ieteikts gan kliegt uz kaķiem, gan apšaudīt tos ar ūdenspistoli. Tiek doti visādā ziņā nežēlīgi soda mēri, par kaķu jautrajām izdarībām. Man liekas, ka nav ko lieki tērēt spēkus un ir jāļauj minkam brīva vaļa. Jo kas gan ir vienas noskādētas durvis, ja kaķis no tā iegūst iespēju brīvi pārvietoties bez iejaukšanās?

Šis ir sponsorēts raksts.