Kā jau mēs visi zinām, organizācijā nopride ir apvienojušies visi tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem nav pašlepnuma. Tā vēsta arī viņu nosaukums “no pride,” jeb tulkojot no angļu valodas “bez lepnuma.”

Bezlepnuma organizācijas vienīgais eksistēšanas iemesls ir tās dalībnieku skaudība pret Lepno Latvijas iedzīvotāju gājienu. Lepnajiem ir ar ko lepoties, viņiem ir pilnvērtīga seksuālā dzīve. Jo, kur ir orientācija tur noteikti ir arī sekss.

Savukārt tiem otriem ir pagrūtāk, viņi sevi ir padarījuši par cietējiem. Bezlepnajiem nedrīkst būt sekss pirms precēšanās un arī pēc precībām tas var būt tikai ar laulāto draugu. Daži Bezlepnie sev ir izvēlējušies sātana apsēstas sievas, kas neļauj viņiem dzīvot un liek kakāt maisiņā jau laiku pirms Lepnie pošas savā lepnuma gājienā. Bezlepnie stājas sektās un labprāt ļaujas smadzeņu skalošanai.

Smadzenes skalo visādi ļaudis, bet varenākais ir Jaunās Paaudzes vadītājs apistulis Aleksejs (apistulis ir cilvēks, kurš pilnā nopietnībā apgalvo, ka ir ticies ar Dievu). Aļoša ir nodzīvojis Latvijā 20 gadus, bet vēl nav spējis apgūt pat latviešu valodas ābeci. Es dzirdēju, ka problēmas sagādā nekirilicas alfabēts. Runāt ar viņš var tikai mēlēs. Aleksejs ir personīgi ticies ar Dievu, bet par ko bijusi viņu saruna neatklāj. Latvijas Pirmās partijas jukušajiem ļoti simpatizē šis apistulis Aleksejs.

Tik tālu viss ir skaidrs. Ir viedokļa paudēji. Un ir bezsmadzeņu ekstrēmisti, kuru mērķis ir sabojāt Lepnajiem prieku par dzīvi.

Ko šajā frīku kompānijā dara NSS? NSS redzamākais biedrs ir Kristaps Kaupe. Savā blogā viņš ziņo, ka NSS ir uz īsu laiku salaulājusies ar Bezlepnajiem, lai sniegtu konferenci “Par bezlepno vērtībām”.

Ja reiz viņiem (NSS, LPP, JP, bezlepnuma.lv) viens ceļš ir ejams, tad jābrīnās, kur tad nespēka savienībai ir pazudis lepnums?