Miks Latvis

turpinu skriet

skrienu.jpgpēdējo reizi skrēju kopā ar diviem riteņbraucējiem, kuri vilkās kā gliemeži. iPodu biju aizmirsis uzlādēt, tāpēc satraucoties par baterijas spēju izturēt līdz skrējiena beigām, skrēju bez mūzikālā pavadījuma.

un kas no tā sanāca? – diezgan labs skrējiens. Pie beigām vēl spēju pielikt soli un 3 km gabalā iekļāvos 15 minūtēs. uzskatu, ka man kā iesācējam tas ir normāls rādītājs.

Parasti skrienu klausoties Air disku Talkie Walkie, piemēroti gabali klusinātai dabas baudīšanai. Ašākiem skrējieniem mūziku vēl meklēju. (varbūt iztikt ar savu paša ritmisko elšanu un pūšanu? nē…)

Turpmāk šīs interneta dienasgrāmatas labajā slejā būs redzama šāda un tāda informācija par manu skraidīšanu. (desmit pirmos skrējienus izdzēsu, jo tie bija skrieti testa nolūkos (visi zem 1 km)) Pateicoties nike+ lapai jaunākie skrējienu dati regulāri ienāksies paši.

Kā redzat, neko daudz joprojām neesmu noskrējis, jo Rīgā nekādi nesanāk uzveikt slinkumu, lai dotos ārā gleznainajās ielās.

Esmu apņēmības pilns laboties un skriet biežāk, ja savu solījumu neturēšu, tad tas būs redzams visiem, kas šeit iegriežas. Tiem, kuri meklē skriešanas partneri iesaku ielūkoties ububu skriešanas lapā.

likneskr.jpg