Miks Latvis

DJ – WiiJ

Pasaulē pirmā dīdžeja – Wiidžeja uzstāšanās.

Bootie blogā uzgāju ne tikai jūlija Bootie TOP 10, bet arī jaunu un interesantu veidu, kā manipulēt ar skaņu. Pirmajā video, var redzēt, kā šis pasākums izskatās uz skatuves un dzīvajā. Varbūt sākumā šķiet jocīgi un nepārliecinoši, bet jau nākamajā video, viss ir apskaidrots nedaudz saprotamāk.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m4O2F3msBOo[/youtube]

Vīdžejošana soli pa solim:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=46DOpVNhNn8[/youtube]

Vairāk par šo jauno dīdžejošanas stilu – djwiij.com

Wiki uzziņas: DJ, Wii

15 Responses

 1. Wii redzeju dzive BMX Master (/www.bmxmasters.com) un vareja itka ar paspeleties kas grib :), bet kaut ka skatotos no malas uz cilvekiem kas spelejas, reeka rava pa vinjiemun jo diezgan amizanti tas ivss izkatas, kad divata spele piemeram tevs ar delu Tenisu :D :D ar tiem rokas :DD :D.. Un pats ta ar nepiegaju tur klat neietesteju

 2. Otrajā klipā dziesmu nobīde jūtama, nav baudāmi sadzīti kopā ātrumi. Kas notiek, vai neviens vairs neko nedzīrt? Un kas tā par dīdžejošanu, kur vispār kaut kāds klauns tikai podziņas paspaida un programma visu pati piedzen, nebaudāmi, sviests totāls.

 3. Tiem, kas seko līdzi DJ/VJ notikumiem, šī ziņa jau sen vairs nav jauna.
  Manuprāt, labāks Wii pielietojums tomēr ir VJ’iem, jo DJ’iem tomēr ir jāpieregulē vēl daudzi citi skaņas parametri, nevis jānospiež play podziņa Traktorā.
  Toties VJ ar šādu Wii pulti var jau tīri normāli darboties.

 4. nesen kā Image-Line (zināma ar Fruity Loops) izlaida tādu brīnišķīgu traktor-like programmu kā DeckaDance (zinātājiem: VST atbalsts, Sampleris u.c. iespējas kas traktoram nav). Tagad tur jau kādu laiku ir native Wii atbalsts!! Gribētu paspēlēties, bet nav Wii :(
  Varētu skaisti efektus kontrolēt :)

 5. Nu sita lieta vispar pectehnologijas principa jau ir se atklata un izmantota ir dazadi vaidi ka to panakt ar lazeri vai video kameru vai bluetouch .
  Kopuma tas vis ir Ok un super , gaidam kad latvija kads ko tadu izmeginas .
  Weba var atrast dazadus tulus sitai lieta un ar parastu tv pulti un web kameras palidzibu sanak diezgan labs un tuvu tam rezultats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *