Noteikti uz preses konferencēm aicināsim arī nopietnākos blogerus, jo redzam, ka šie cilvēki Latvijā izrāda interesi par projektu. Vēlamies, lai saziņa ir personiska, nevis elektroniski pastarpināta. Pasaules sienas relīze

Apsveicama ideja. Jauna tradīcija, kuru derētu ielāgot arī citiem uzņēmumiem. Piemēram, jekuram ar IT tehnoloģijām saistītam uzņēmumam nāktu tikai par labu, ja tas uz savām preses konferencēm aicinātu, Kasparu Foigtu no laacz.lv, Arti Āri no pods.lv un Kristapu Skuteli no krizdabz.id.lv. Tas, ka viņi ir aizņemti cilvēki un ne vienmēr būtu gatavi ierasties, ir cits, jautājums. Taču ja kāds no viņiem ierastos un vēlāk uzrakstītu savas domas, es viņu viedoklim uzticētos daudz vairāk nekā tvnet ziņai, kura sastāvētu no LETAs relīzes sausa atreferējuma.

Ja, piemēram, preses konferenci par kādu jaunu Inas Gudeles (īpašo uzdevumu ministres elektroniskās pārvaldes lietās) projektu apmeklētu arī kāds IT tehnoloģijas zinošs cilvēks, tad ir cerība, ka tiks uzdoti pareizie jautājumi un vēlāk ziņās varēs saņemt daudz konkrētāku informāciju.

Es domāju, ka tas būtu ļoti labs PR triks. Ja man būtu uzņēmums un es veidotu preseni es tagad nopietni apsvērtu iespēju uzaicināt arī kādu blogeri. Ja produkts/firma ir kvalitatīva, tad nevajadzētu rasties nekādām raizēm. Jāsatraucas gadījumā, ja bloga autoram kaut kas nepatiks, tad ir daudz lielāka iespēja, ka blogā parādīsies arī izteikti negatīvs viedoklis. Atšķirībā no pasūtījumveidīgajiem reklāmas rakstiem mūsu populārajos portālos, blogos biežāk ir lasāma uzticama informācija.

Nobeigumā nedaudz humora. Viens no Pasaules sienas autoriem Ansis Lipenītis tajā pašā relīzē stāsta, ka:

„Sākot projektu Latvijā mums vēl nebija pieredzes ar preses konferencēm. Kopš 19. aprīļa esam mācījušies, kā arī daudz laika pavadījuši pie idejām, kā preses konferenci padarīt par notikumu, kas paliek atmiņā tās dalībniekiem.

Man šķiet, ka viņiem itin labi izdevās palikt gan manās, gan citu atmiņās ar savu “veiksmīgo” dalību Latvijas Radio raidījumā.