Varbūt jau pamanījāt, ka zem, katra mana ieraksta parādās zaļa ikona ar tekstu “Padalies ar draugiem.” Tas ir wordpress spraudnis, kas palīdz lasītājam ar vienu peles klikšķi pievienot ziņu digg.lv, tribine.lv, saites.lv.

Pēc piedāvājuma ievietot savā blogā tribīnes pogu es nolēmu sameklēt un latviskot kādu universālāku variantu, jo katram mazajam ziņu servisam atvēlēt pa pogai būtu nevajadzīgi un neērti.

Tagad varu publiski piedāvāt latviskotu Share This variantu.

Nospiežot kreiso peles taustiņu uz padaliesardraugiem saites, tad paveras mazs lodziņš, kurā iespējams rakstu pievienot attēlā redzamajiem interneta servisiem. Ja nākotnē radīsies jauns spēcīgs projekts, tad to ir iespējams vienkārši pievienot redzamajam sarakstam.

Otrā cilnē redzama epasta nosūtīšanas iespēja. Ar tās palīdzību iespējams ātri un ērti nosūtīt īsu epastu ar saiti uz bloga ierakstu.

Šāda pati saite padaliesardraugiem parādās arī RSS barotnē (ir iespēja atslēgt) un līdz ar to arī tāda veida lapās kā nekur.lv. Šajā gadījumā nospiežot uz saites atveras jauna lapa, ar tādām pašām iespējām, kā arī ir iespējams redzēt arī rakstu.

Ja kādu wordpress bloga īpašnieku interesē šāds spraudnis, tad viss ir forši, jo ir iespēja to lejuplādēt – tepat un tūlīt!