Miks Latvis

Bacardi ruma reklāma

Esmu riktīgs ruma cienītājs, tāpēc man ir tiesības fanot par Bacardi rumu.

14 Responses

  1. Jā, reklāma sanākusi smuka.

    Taču no alkohola reklāmām – Martini reklāmas ieliek kloķi visām pārējām. Un jāteic, ka tās ir vienas no “tām reklāmām’, kas mani ir iespaidojušas pirkt tieši to dzērienu nevis citu :) Lai gan – kurš vermuts var būt labāks par Martini? :)

  2. guntisdk: nu jā Martini reklāmas vienmēr bijušas vislabākās tajā nozīmē, ka tās visvairāk mudina uz martini lietošanu. Bet Amerikāņu čuru aliem ir ļoti humorīgas reklāmas, bet tās gan nemudina tos humora alus lietot.

  3. offtopic: drīkst zināt, kā tev izdevies ir sidebārā dabūt savas digg.lv ziņas? Vai izmantoji defaulto RSS widgetu? Man kaut kā, iebarojot viņam digg.lv personificēto URL, widgets saka, ka “Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.” :/

  4. Bacardi rumi ir maigi, nav asi. Gaumes jautājums vai tas tev der. Tomēr kokteiļos, kuros ir tikai divi indigrendi (rums un kautkas) man liekas the best. Par Martini piekrītu arī stilīgas reklāmas un tik tiešām gribas nopirkt. Jāsaka arī pats viņu vermuts ir viens no labākajiem. Piedodiet citi lētākie, tiem sit alkoholu cauri. Savukārt lv nopērkamajam Cinzano stuff ir pārāk asi un garšas buķete samocīta. Martini Campari protams nav analoga un Martini šampji arī ir vieni no labākajiem cenu amplitūdā līdz 6 ls.
    Daudziem aliem ar stilīgas reklāmas. Pat slavenajam Ginessam par 1 ļimonu, kas bija.

  5. ā atcerējos bacardi jauktie gatavie kokteiļi, gan ir garām. Tas gan nav nekas jauns, jo garām ir pilnīgi visi gatavie, jau sajauktie kokči.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *