Miks Latvis

ebay forums – viss par ebay


Ir izveidots jauns ebay forums, mikslatvis.lv/ebay, kurā ir iespējams noskaidrot visus neskaidros jautājumus saistībā ar iepirkšanos pasaulē lielākajā un populārākajā izsoļu portālā ebay.com.

Ebay.com ir interneta vietne, kurā iespējams iegādāties praktiski visu, ko var iedomāties, turklāt bieži par zemākām cenām, nekā Latvijā ierasts. Sakarā, ar to, ka ebay iepirkšanās process daudziem šķiet komplicēts ir izveidota palīdzības lapa.

Forumā ir iespējams diskutēt par visiem ar iepirkšanos saistītajiem jautājumiem ebay sakarā, ir atsevišķa sadaļa par PayPal un amazon.com.

Foruma attīstība ir tieši atkarīga no lietotāju aktivitātes, tāpēc sākotnēji forumam bija piesaistīti lietotāji, kuri aktīvi komentēja pie ebay raksta.

Taču sensenā ebay raksta komentāros sniegtās atbildes palīdzēja tikai pašiem jautātājiem, jo neviens negribētu lasīt visus ne būt ne īsos 243 komentārus, tas ir arī galvenais foruma tapšanas iemesls.

Forums piedāvā jautājumu kategorizāciju un iespēju diskutēt par konkrētu tēmu vienā vietā, lai jautājumi nedublētos un nākamajam jautātājam būtu jau gatava atbilde. Pašlaik kopīgiem spēkiem ir atbildēts uz visiem forumā uzdotajiem jautājumiem un domājams, ka tā būs arī turpmāk.

Raksta tapšanas brīdī, forumā ir veiksmīgi reģistrējušies 18 lietotāji ir izveidota 31 tēma un pievienoti 66 komentāri.

Lai iepirkšanās internetā nekļūtu par ķīnas ābeci — reģistrējies, pajautā un tev tiks atbildēts.

10 Responses

  1. kaboom: un kā vēl dzīvos. :) man ir pamats to teikt, jo neba jau no zila gaisa es ieguldīju laiku un darbu šī foruma izveidē. Šim forumam pagaidām neredzu alternatīvas Latvijas internetā. Vienīgā alternatīva ir laba angļu valoda un buršanās cauri ebay oficiālajam helpam.

  2. Saku lielum lielo paldies Onkulim! :)
    Tā kā pats vēl neesmu iepircies ebay, jo bija daudzas neskaidras lietas, domāju, ka ar šī foruma palīdzību drīz viss būs skaidrs un varbūt sekos pirmais pirkums :)
    Domāju, ka projekts dzīvos un Onkulim pietiks pacietības visu turpināt (ar blogu taču tiek galā!?) :)
    Vēlu veiksmi!

  3. Ideja laba. Lai arī pats diez vai tur iegriezīšos (par cik ir diezgan liela pieredze ārzemju sūtījumos, bet laika iesaistīties drošvien nebūs). Visādi citādi- gūt!

  4. Velos caur ebay pardot traktorinu,kurs man varetu apskaidrot soli pa solim,kaa to izdarit.Anglu valoda neesu visai stiprs.PayPal esmu atveris kontu.ebay esmu jau ar bildem ielogojies,tikai neka nevaru apjegt ka to visu sasaistit kopaa….mans e-mail aivarscelins@inbox.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *