BarCamp Baltics 2008 ir starptautiska jauno mediju konference, kurā dalībnieki uzstāsies ar prezentācijām par pašu izvēlētām tēmām. Iespējamo tēmu loks ir plašs: blogi, podkāsti, sociālie tīkli, pilsoniskā žurnālistika, web 2.0, atvērtais kods un viss, kas ar to saistīts.

Konference notiks Rīgā, trīs dienas no 8. līdz 10. februārim. Un pēdējā dienā – svētdienā notiks pavisam interesanta lieta. Interesanta ar to, ka konferences ietvaros norisināsies Inovāciju Inkubators.

Inovāciju Inkubators ir ideju konkurss, tā ir iespēja konferences dalībniekiem prezentēt savas idejas un rast līdzekļus ideju realizācijai.

Atkarībā no projekta tehniskās sarežģītības, iespējams saņemt līdz pat 1500 € tā realizēšanai. Labākā projekta autors tiks apbalvots ar 5000 €. Skan vilinoši? Lai uzzinātu precīzāku informāciju par to, kā pieteikties šim konkursam dodies uz barcamp.lv.

Piebildīšu, ka konference ir bezmaksas, un par tās dalībnieku var kļūt jebkurš interesents, lai reģistrētos konferencei dodies šeit.

Paldies par Inovāciju Inkubatora finansiālo nodrošinājumu ir jāsaka sponsoriem:

Draudzīgais portāls draugiem.lv sniegs līdz 10 000 Ls (20 000$) komercprojektu atbalstam, bet European Journalism Center apliecināja, ka sniegs 10 000 € sociālo projektu atbalstam. Paredzam ka būs arī citi sponsori šai gaidāmajai unikālajai ne-konferencei.

Vairāk par Inovāciju Inkubatoru varat uzzināt barcamp.lv.