angel-and-devil.jpgBija reiz tāds pasākums – blogu autoriem tika piedāvāti ielūgumi uz muzikālu šovu “Angel and Devil.” Par to jau ir gari un plaši aprakstīts vairākos Latvijas blogos, atliek tikai google pameklēt izrādes nosaukumu. Paldies zuz.lv autoram par šo visnotaļ ekskluzīvo iespēju apmeklēt pirmizrādi un sēdēt pirmajā rindā, jo pats visdrīzāk nevarētu atļauties šim šovam veltīt tik lielus līdzekļus.

Es necentīšos uzburt ainu, par to, kas tur notika vai nenotika. Ļoti labi un konkrēti ir aprakstīts pašā rīkotāju lapā ekskluzivi.lv, tur ir arī bilžu sērija, kas ļauj iedomāties par uz skatuves notiekošo.

Kas man patika?

  • Igo. Igo man ir paticis jau no mazotnes, viņa balss patīk daudz labāk par jebkura cita Latvijas mūziķa balsi. Viņš izpildīja savas vecās labās dziesmas, kuras arī man labi gājušas pie sirds. Igo ļoti centās iesaistīt arī publiku, bet pirmizrādes laikā, visi bija tādi pavēsi un viņa centieni nevainagojās. Ceru, ka nākamajās izrādēs skatītāji būs ieradušies omulīgās grupiņās, kuras būtu pietiekami atraktīvas, lai dziedātu līdzi sev zināmajām dziesmām.
  • Melo – M. Spēlē viņi forši. Man nav muzikālās izglītības, bet man ļoti patīk gan viņu skanējums, gan veids kā viņi izpilda dziesmas. Viņi noteikti ir šī pasākuma galvenā nagla.
  • akrobāti, dejotāji ugunspūtēji. Viņi interesantā veidā papildināja šovu un darbojās pa skatuvi tā, ka prieks skatīties.
  • Dejošana. Pēc šova tika solītas dejas līdz rītam, mūsu gadījumā līdz trijiem naktī bija kārtīga izdejošanās “Lardo” pavadījumā. Ar draudzeni laikam, beigās bijām vieni no izturīgākajiem dejotājiem. Mūs pārspēja tikai nobody.lv autors Koko ar savu dāmu. Deju sadaļa stipri glāba šo pasākumu, jo vismaz man par to tagad ir tikai tās labākās atmiņas.

Kas man nepatika?

  • vājā kopā salīmēšana. Dziesmas un šova detaļas pašas par sevi ir spēcīgas. Pasākuma organizatoriem rokās ir visi trumpji, taču tas, kā viņi tos izspēlēja man nešķita ne tuvu labākais variants. Pauzes starp dziesmām bija bezjēdzīgas un derīgas tikai gaļas plates tukšošanai.
  • šīžets. šīzīgs un nesaprotams. aktieru darbība nesaprotama, neizprotama un neizdibināma. Varbūt esmu prasts, bet priekš šādas izklaides ar uzkožamajiem un popmūziķiem es cerēju sagaidīt sižetu taisnu kā lineāls.
  • Dāma-putns. Ladybird par spīti savām kuplajām krūtīm un bēdīgo dzīvesstāstu nespēja izrasīt ne kripatas līdzjūtības. Viņa dzied tukšas dziesmiņas

Secinājumi

Ja jums patīk, tās lietas, kas ir sadaļā “man patika” un tās lietas, kas ir sadaļā “man nepatika” nešķiet traucējošas, tad neprātojiet un droši pērciet biļetes.