lucky-ladies.jpgluckyladies.eu ir derību lapa, kurā reģistrējoties iespējams piedalīties derībās par dažādiem aktuāliem notikumiem un laimēt vērtīgas balvas:

  • naudas balvu 5000 Ls
  • ekskluzīvas pusdienas restorānā “Sarkans” ar skaistām meitenēm
  • 5 zvaigžņu ceļojumu uz Monako, Monte Carlo.

Lai piedalītos šajā akcijā “Trakās derības” ir jāreģistrējas un jāizvēlas no piedāvātajiem notikumiem tāds, kas visticamāk varētu izpildīties un derības jāuzliek kā minimums 5 Ls. Summa nav liela, joka pēc taču nav žēl iztērēt 5 Ls? Es gribētu teikt, ka tas ir vēl lietderīgāks naudas izlietojums nekā naudas nodošana pasaules sienas neuzbūvēšanai.

1 Ls no katras izdarītās likmes nonāks Latvijas Ratiņbasketbola Sporta Federācijas rīcībā (kopumā līdz 2500 Ls, kas ir maksimālā ziedojuma summa).

Ja kādam negribas apvienot patīkamo un lietderīgo tad ir iespēja ziedot naudu labdarībai arī bez luckyladies.eu starpniecības:

Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācija
Reģ. nr. 40008099694
Hansabanka , HABALV22
Konta nr. LV95HABA 0551013092240
www.ratinbasketbols.lv

Man pašam derībās nekad nav veicies, joprojām esmu parādā Sidžai – man ir stundas laikā jāapēd 7 čīzburgeri. :( Tāpēc likmi nemaz nelikšu, jo “laimes” spēles man vienmēr nesušas tikai vilšanos. Zinu, vienu labu skolas biedreni, kura droši vien piedalītos, saklikšķinātu visu uz dullo un novinnētu tos 5000 Ls, jo ir tādi cilvēki kuriem nezināmu iemeslu dēļ vienmēr veicas. Piemēram, pašlaik uz veiksmes viļņa ir Džeremijs. Sazin gan cik ilgi viņam tas vēl sanāks.

*Šī raksta tapšanu apmaksāja altex marketing, lai reklamētu viņu klientu akciju. Tāpēc var uzskatīt, ka es jau esmu laimējis pateicoties tam, ka rakstu šajā blogā.