Šajā blogā ir jau manāma atbilde – šeit ir textads.lv teksta reklāmas.

Tās ir ievietotas labajā slejā, kā arī zem komentāra rakstīšanas joslas. Tātad abas vietas ir salīdzinoši netraucējošas un nepamanāmas.

Manuprāt, par spīti izplatītajam viedoklim, no šīm reklāmām ir jēga. Ar tām patiešām nav iespējams nopelnīt, jo summas ir pārāk smieklīgas, taču jēga ir atrodama tik un tā.

Es gribētu piedāvāt nelielu aprēķinu.

Ja kāds vienu reizi uzklikšķina uz jūsu reklāmas jūs nopelnāt, vidēji, 4 santīmus.
Ieguldot 4 santīmus reklāmā darbojas reizinātājs 1,5 — pašreklāmai iespējams izmantot 6 santīmus.
Viens ienākošais apmeklētājs jums izmaksās 8-10 santīmus.

Tātad katri 4 klikšķi uz reklāmas jūsu blogā nozīmē 3 jaunus apmeklētājus.

Domāju, ka tas ir samērā izdevīgs pasākums. Turklāt ir jāņem vērā cita lieta, ja izvietosiet reklāmu textads, tad to rādīs bez maksas. Jāmaksā ir tikai par klikšķiem. Tas nozīmē, ka interneta lietotāju acis pamanīs jūsu reklāmu, pat ja uz to nenoklikšķinās.

Turklāt došu vienu vienkāršu padomu. Pēc tam, kad reklāma ir ievietota blogā būtu nepieciešams sekot līdzi tām lapām, kuras tiek reklamētas. Ir jāiejūtas lasītāja lomā un jāatbrīvojas no visām tām reklāmām, kuras ir garlaicīgas un nepieņemamas. Pēc tam varat ielikt filtrā lapu adreses un jums nekad nerādīs reklāmu par muļķīgu kredītu.

Pēc šādas uzdarbošanās man palielinājās klikšķu skaits uz reklāmām. Samērā iedarbīgas ir db.lv reklāmas, taču to mīnuss pēdējā laikā ir tas, ka to saturs mainās retāk, kā agrāk.

Jauna kategorija

Vēl viena lieta, par kuru es esmu iedomājies, būtu jauna textads kategorija. Tajā būtu jāiekļauj visi blogi. Tas ļautu reklāmdevējiem vērsties pie samērā interesantas auditorijas – blogu lasītājiem.

Manuprāt šāda kārtība būtu izdevīga gan reklāmdevējiem, gan blogiem. Jauna kategorija nozīmētu, ka šai grupai būtu atšķirīgi (un cerams augstāki) reklāmas izcenojumi.

Es gribētu zināt arī jūsu viedokļus un pieredzi šajā jautājumā. Kas jūs attur vai arī liek iesaistīties šajā reklāmas sistēmā?