Svinīgi un priecīgi paziņoju, ka mazais murgs ir beidzies. mix.lv darbojas kā nākas un kur nākas.

Pašlaik vēl nav ieviestas jaunās fīčas un uzlabojumi, kas atsvaidzinās portāla izskatu un lietošanu. Palicis tikai pēdējais posms – kodēšana, pats gaidu ar lielu nepacietību :)

Oficiālais paziņojums:

Vienu mēnesi portāls MIX darbojās adresē www.mixx.lv, taču tagad tas atkal ir atrodams savā ierastajā adresē www.mix.lv

Tehnisku iemeslu dēļ veselu mēnesi publiskais portāls MIX bija atrodams adresē www.mixx.lv bez pāradresācijas iespējām. Taču neskatoties uz to, šajā 30 dienu laika posmā portālā tika pievienoti 160 raksti un nepilni 500 komentāri. Portāla veidotāji paredz, ka, līdz ar cilvēkiem ierastās adreses atgriešanos, aktivitāte portālā palielināsies un pārsniegs to līmeni, kāds bija pirms adreses maiņas.

Tuvākajā laikā portālā MIX.LV tiks ieviestas jaunas funkcijas, kas dos iespēju vēl ērtāk ikvienam, kas to vēlas, veidot portāla saturu un lasītājiem izteikt savu viedokli, vērtējot un balsojot par sev tīkamākajiem rakstiem.

Publiskajā portālā MIX.LV katrs reģistrētais lietotājs var kļūt par portāla līdzautoru. Portāls darbojas pēc atvērtā portāla darbības principa, kad visi lasītāji var paši publicēt savas ziņas bez redakcijas iejaukšanās. MIX.LV vienkāršā balsošanas sistēma nodrošina, ka labākos rakstus lasītāji var redzēt pirmās lapas sākumā.