koncerts beidzās ar šo dziesmu:

klausies bezmaksas

Citi Bjorkas videoklipi

Tauta kā vienmēr bija mazliet pastīva, bet koncerts ļoti labs. Bija arī pietiekami daudz enerģisku un “līdzi lecamu” gabalu. Draudzīgākās kompānijas iesila, bet kopumā klausītāji bija ļoti zolīdi. Dziesmas laikā stāvēja kā klusi mieti, bet pēc tam gan sparīgi aplaudēja.

Man gribējās izdzirdēt kādu gabalu no Selmasongs vai Medulla vai vismaz kādu citu, kuriem skatītāji kaut minimāli varētu dziedāt līdzi, bet tik un tā bija labi diezgan. Beigu novēlējums bija maigi sakot negaidīts (pirms tam nebiju pētījis, kāda ir tūres dziesmuliste). Viņa labi pajokoja piesakot Declare Independence kā “šūpuļdziesmu” from Island to Latvia.

Katrā ziņā tagad, gan varēšu ar drošu sirdi dzīvot tālāk, jo esmu redzējis vienu no spēcīgākajām parādībām mūsdienu mūzikā.

(beigās jāpiemin sākums) Cosmos kā iesildītāji mani patīkami pārsteidza. Priecājos, ka viņi vairs nav popsas varā un uzstājas ar saviem “jaunajiem eksperimentālajiem” gabaliem.

Declare Independence

declare independence
don’t let them do that to you
declare independence
don’t let them do that to you

start your own currency
make your own stamp
protect your language

make your own flag

raise your flag <higher higher>

damn colonists
ignore their patronizing
tear off their blindfold
open their eyes

with a flag and a trumpet
go to the top
of your highest mountain

Tagad gaidu pavisam drīzo festivālu ar Travis, Manic Street Preachers, Fatboy Slim, Mofo, Satellites LV, Gustavo, Inokentiju Mārplu un citiem foršiem mūziķiem.