Miks Latvis

pretīgā unibankas ibanka.lv

ibanka.lv logo

Esmu ibankas lietotājs. tā noteikti nav ērtākā interneta banka, taču kad piešaujas var lietot pavisam droši un bez raizēm.

Pirms kāda laika Hansabanka (drīzumā Swedbanka) uzlaboja savu hanzanet, tagad kārta vēl vienai interneta bankai kļūt ērtākai, skaistākai un labākai.

Paziņojums par uzlaboto versiju redzams jau kādu labu brīdi, tajā ir saite uz pdf (lokālā kopija) ar salīdzinošajām izmaiņām. Tiek piedāvāta vienkāršota demo versija, kurā katrs var ieiet un paklikšķināties, lai sajustu jaunās interneta bankas aromātu.

Kāda ir Unibankas versija par paveiktajiem darbiem?

  • Vienkāršāks un pārskatāmāks izvēlņu izkārtojums
  • Jauns, modernāks Ibankas dizains

Ja par pirmo vēl varētu piekrist, tad par otro galīgi nē. Es jums jautāšu, kas šī “#60cd18” par krāsu? Nesteidzieties atbildēt. Viņai droši vien ir nosaukums – briesmīgi sūdīga krāsa.

Skatieties paši:

briesmīga krāsu izvēle

Vai ir iespējams šajā vidē pastrādāt? Ja tā ir dabiska un normāla izvēle, tad es brīnos, ko viņi uzskata par “asām” un traucējošām krāsām. Labi, es saprotu, kāds korporatīvā stila jēzus viņiem teica, ka ir jāizmanto tieši šī krāsa. Bet kāpēc neviens cilvēks no visas iesaistītās grupas neiebilda un nepaskaidroja, ka šāda krāsa var lietotājos burtiski izraisīt nelabumu.

Viens gan ir skaidrs, viņi varēs būt lepni par to, ka viņu interneta bankas lietošanas laiki būs rekord-īsi, jo neviens bez saules brillēm tur negribēs uzkavēties ne sekundi vairāk kā nepieciešams.