Atvaļinājuma vidū nolēmu izmantot iespēju, kuru man piedāvāja viesu nama “Meļķerti” pārvaldnieks Gints Lauris. Viņš jau laicīgi man bija devis ziņu, ka Kandavā ir iespēja “briežu dārzā” skatīties un fotografēt meža iemītniekus – stirnas, dambriežus, muflonus un meža cūkas.

Par pašām fotomedībām došu nelielu foto atskaiti vēlāk, bet šoreiz parādīšu, kā mums klājās viesu namā. Nams atrodas pavisam netālu no Kandavas centra (2-4 km atkarībā no izvēlētā ceļa kvalitātes). Pagaidām, kamēr nav norādes to iespējams būtu pat nedaudz pagrūti atrast, bet labi, ka tā. Labi tāpēc, ka nonākot līdz viesu namam var patiesi iepazīt, ko nozīmē klusums un miers. Tuvumā nav neviena liela, vai maza ceļa tāpēc par auto skaņām var aizmirst uz reiz.

Meļķertu tiešā tuvumā atrodas vairāki zivju dīķi, kuros ja ir vēlēšanās var droši makšķerēt. Ik pa brīdim bija dzirdami plunkšķi, tāpēc par zivju trūkumu nav jāraizējas.

Esmu mazliet iesaistīts visādās viesu namu būšanās, jo kaut kā ir sanācis, ka vairākiem paziņām un arī radiem ir savi viesu nami. Tāpēc varu itin mierīgi salīdzināt, kādi kuram plusi un mīnusi. Piemēram, Meļķertos mani pārsteidza telpu plašums, tur ir pietiekami liela deju zāle vidusmēra kāzām (vismaz 80 viesiem atradīsies rūme), lai gan pats nams no ārpuses nešķiet nemaz tik liels.

Viesu namā ir visi klasiskie viesu namu labumi, bet pats galvenais, ka tas ir pietiekami nomaļā vietā lai varētu netraucēti un mierīgi atpūsties no pilsētas trokšņiem. Pavadījām tur vienu diennakti un šis īsais laika posms jau spēja atraut no ikdienas raizēm.

Fotopiezīmes ir mazliet haotiskas, bet parāda to, kas man šķita interesants. Visas Meļķertu bildes.

Tālāk, lai stāsta fotogrāfijas:

P1170217 by you.

P1170334 by you.

Vietējais peļu mednieks

P1170313 by you.

Simpātisks šķūnīša jumts

P1170247 by you.

taciņa uz viesu namu

P1170166 by you.

Mūsu mītne – mednieku namiņš

žodziņš by you.

uzmācīgais mākonis by you.

Tieši šādi izskatās odu mākonis

sēnīte by you.