Katru reizi, kad pamanu kādu noderīgu vai interesantu saiti, kuru man nav laika darba laikā īpaši pētīt un aplūkot es izveidoju jaunu epastu un nosūtu sev, lai neaizmirstu. Atnākot mājās, es varu izlasīt visus neizlasītos epastus un nočekot visas saites.

Protams, viss beidzas ar to, ka man tāpat nepietiek laika visu apskatīties un šie neizlasītie epasti tikai krājas un krājas.

Sākam:

 • dabasdati.lv
  Par šo lapu noteikti rakstīšu kaut kad nākotnē, kad būšu pamēģinājis pievienot savas mājas apkaimē mītošos kustoņus. Kopumā ļoti oriģināla ideja un kvalitatīvs izpildījums, jācer vienīgi uz dabas draugu atsaucību. Dažus vārdus par šo ir bildis arī Agris Krusts – Jauna interneta lapa Latvijā par dabu
 • geni.com
  Skaista un ērta web lapa, kurā iespējams sazīmēt visu savu ģimenes koku, līdz pat sīkākajām niansēm. Plašāku izklāstu varat atrast pie Pētera Caunes – Ciltskoka zīmēšana ar geni.com
 • ancestry.com
  Saite atrasta komentāros pie Pētera. Lapa, kurā iespējams izpētīt savus radagabalus, kas dzīvo ASV. Ja pareizi saprotu pie viņiem glabājas dažādi dati par tiem, kas sensenajos laikos ieceļoja ASV labākas dzīves meklējumos. Atradu savus radagabalus, kuri pēc pirmā Pasaules kara pamanījās aizbēgt uz štatiem. Joprojām apsveru sacerēt garo epastu, lai noinformētu, savus miljonās pakāpes radus par to, kā klājas šaipusē.
 • feng-gui.com
  Augšuplādējam attēlu un tad mākslīgais intelekts blenzīs uz foto, web lapu vai zīmējumu ģenerējot heatmap attēlu. Pēc tam ir iespēja redzēt, kā tieši mākslīgais intelekts šo informāciju ir apskatījis. Ideja līdzīga kā Crazy Egg servisā (tikai primitīvāka un neprecīzāka). Pluss, ir ātrums un iespēja noskaidrot, kas tiek uztverts vēl neizveidotas lapas skicē. Mīnuss, tas tomēr ir tikai abstrakts mākslīgais intelekts, kas nerubī fišku.
 • onehitwonders.xurdeonrails.com
  Lapa, kas izmanto last.fm datus un apkopo “viena hita brīnumus.” Lapā apkopoti tie izpildītāji un viņu dziesmas, kuri spējuši iemantot popularitāti tikai ar vienu vai diviem ļoti populāriem gabaliem un visa pārējā radītā mūzika, nav nekam derīga.
 • How Nike’s Social Network Sells to Runners
  Raksts par to, kā tieši Nike+ ir spējuši sapulcēt tik lielu web kopienu ap savu produktu un pakalpojumu.
 • Latvijā ražoti ledusdēļi
  Man vienmēr ir prieks, ja uzzinu, ka letiņi kaut ko dara “vienīgie pasaulē.” Šajā gadījumā ražo ledusdēļus. Labs raksts.
 • Melnā humora topa RSS plūsma
  Tagad iespējams humoram sekot ar mūsdienīgo un maģisko RSS tehnoloģiju
 • handbrake.fr
  Programma, ar kuru esot iespējams konvertēt jebkuru video failu uz jebkuru. Noderīga visiem tiem, kas ir sadomājuši video skatīties uz dažādām tam neparedzētām ierīcēm.
 • Ķidājam blogus – Gustavs Strenga
  Pavecs raidījums, kurā tiek intervēts jaunā un man ļoti interesantā bloga strenga.lv autors.
 • papildusDarbs.lv
  Lapa, kura varētu būt ļoti noderīga visiem tiem, kas meklē papildus darbu šajos skarbajos krīzes apstākļos. Par šo lapu mazliet ir uzrakstījis arī pats idejas autors Ivars Indriks – Jauns web projekts papildus darba meklētājiem

Ir vēl šis tas sakrāts, bet šajai reizei pietiks.