paypal.com logo

Laiku pa laikam uzrodas cilvēki, kas vēlas lietot eBay.com un tādu vai citādu iemeslu dēļ viņiem ir nepieciešams PayPal.com konts. PayPal.com ir pasaulē plaši lietots norēķinu starpnieks, kas ļauj maksāt par pirkumiem ātrāk un drošāk, neizpaužot savas bankas kartes datus.

Paypal.com ir arī ļoti ērts veids, kā palīdzēt tam, lai, piemēram, iznāktu, zīmējumu grāmata “Vienā Kadrā”.

Nezināmu iemeslu dēļ daļai no pirktgribošajiem rodas milzīgas problēmas tieši pirmajā solī – reģistrējoties (no vienas puses labi vien ir, ja cilvēks ir tik neapķērīgs, ka nespēj reģistrēties tad viņš sevi pasargā no visām pārējām interneta “briesmām”). eBayForuma sadaļā “reģistrēšanās paypal.com” ir pilns ar cilvēkiem, kas ir spējuši atrast sarežģījumus tur, kur to nemaz nav.

Pamatā ir tikai viena problēma. PayPal.com nepieņem dažu vietējo banku Visa Electron kartes, bet gan tikai parasto klasisko visdrošāk lietot Visa karti vai kādu no starptautiski atzītajām kartēm. Pārējais reģistrēšanās process ir gaužām vienkāršs. Bet, tiem, kuri vēl pirms reģistrēšanās uzskata, ka kaut kas viņiem nav skaidrs, var noskatīties videojug.com sagatavoto video pamācību:

How To Open A PayPal Account