Miks Latvis

text-link-ads.com iemaksu apkopojums

Pagājušā gada nogalē mēģināju noskaidrot vai blogiem ir vērts iesaistīties teksta reklāmas sistēmā text-link-ads.com. Pirms laba laika 2009. gads un krīze vēršas  plašumā tāpēc es pirms pāris dienām nolēmu aplūkot paypal.com konta stāvokli. Izrādās iemaksas bijušas pietiekami lielas, lai es varētu nedaudz iepirkties eBay.com tērējot tikai to naudu, kas nopelnīta no šīs reklāmas sistēmas.

Kopš 2008. gada oktobra esmu nopelnījis aptuveni 140 $ un kopējā peļņa no šīs reklāmas sistēmas jau ir 223,14 ASV naudiņas.

Varat uzmest aci arī grafikam:

text-link-ads.com peļņa

Domāju, ka katram redzams, ka kopš gada sākuma naudas izmaksas ir augušas — pie šādas dinamikas es drīz vien varēšu atļauties iepirkt katra īstena blogera pielūgsmes objektu — Apple makbuku.

9 Responses

 1. Grrr:
  Hmm, nezinu juridiskās lietiņas, bet visa nauda tā arī paliek ārējās zemēs. Paypal.com konts atrodas sazin kādā valstī, tāpēc es būtībā tikai rīkojos ar naudu, kas apritē LV vispār neienāk. Savukārt pie lielajiem pirkumiem, PVN un muitas nodokļi ir jāmaksā tik un tā.

 2. manuprāt, tie ienākumi ir tīri sakarīgi, jo daudziem jau ir pierasts, ka blogeri tekstā ievieto linkus uz saistītiem rakstiem, tātad lasītāji domā, ka ir kāds saistīts raksts un uzklikšķina. bet nē, tur paslēpusies reklāma. nu bet es jau neko sliktu nesaku.

 3. vārds:

  Jāpiebilst tikai, ka manā gadījumā šādi linki tiek izlikti tikai uz rakstiem kas vecāki par gadu vai diviem. Šomēnes, piemēram ir izvietoti kopumā 8 linki, kas atrodas vecajos rakstot un domāju, ka regulārajiem lasītājiem tas neko būtisku nemaina. Šāda reklāma ietekmē tikai ienācējus no Google, kas meklējot uzduras senākai informācijai.

 4. Negribi labāk pastāstīt, kā sokas ar googles reklāmām? Cik skatos, pēdējā laikā viņas ir saradušās ļoti daudzās lapās latviešu valodā, arī Tev te ir, lai gan tas it kā ir pret noteikumiem. Iemānīt lapā jau viņu varētu, bet vai nenobanos? Maksā viņi?

 5. M:
  Varbūt uztaisīšu plašāku aprakstu, bet tas noteikti būs ne ātrāk kā pēc pāris nedēļām. Īsumā – klājas normāli, pašlaik iet sliktāk, nekā gribētos. Par banošanu īsti nesatraucos. Savu čeku joprojām neesmu pasūtījis, bet naudu viņi izmaksā godīgi, jo esmu redzējis čekus, kurus par vietējām reklāmām, saņēmuši citi pašmāju AdSense lietotāji.

 6. Nu paldies par info. Ekspreimenta pēc pamēģināju ielikt un pa 2 dienām jau 20 dolāri ienākuši. Nevar salīdzināt ar textads.lv, kur tie paši 10 Ls kaut kādus mēnešus krājās.
  Pie tam reklāmas rāda latviski un lielākā daļa ir ļoti atbilstošas.

  Cerams ka būs kā teici :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *