Miks Latvis

Search

Taka, Miera ielā 10

Tērbatas iela tiešām kļūst garāka, nupat tā ir atnākusi līdz Miera ielai. Vispirms Piens, tad Pērle un tagad Taka – jaunais tusiņu rajons sāk iegūt pavisam skaidras aprises.

Mūsu dzīvokļa iemītniekus jau sen interesēja patīkama brokastošanas vieta, visi kopīgi ceram, ka svētdienās varēsim brokastot tieši Takā.

Kas ir TAKA?

Jauna vieta Rīgas klusajā centrā Miera ielā 10 ”TAKA”. Vieta saturīgām sarunām un izsmalcinātiem jokiem, ieslīgstot mīkstos dīvānos meža ielokā. Veģetāras maltītes, austrumu saldumi un turku tēja. Mājas vīns, brūža alus. Skaņas sauna, teatrāli notikumi, dzeja jeb poēzija. Depresijas anestēzija, amadīnu terapija. Atelpa darbadienās, ieelpa nogalēs un sātīgas, laiskas brokastis svētdienās.
Adrese: Miera iela 10

Kā tieši TAKĀ izskatās redzēsim piektdien, 7. maijā, kad notiks atklāšanas pasākums.

Atklāšanas pasākums

Facebook.com TAKAs atklāšanas pasākuma ielūguma lapa.

Uz tikšanos, piektdien!

Saites:

9 Responses

 1. hm, tiešām adrese ir Miera 10? Man šķiet tur vel nesen bija tukšs placis.. Zinu, ka Miera 12/14 ir paredzēts būvēt pamatīgu jaunbūvi, tikai tas projekts pagaidām noklusis krīzes iespaidā..

 2. Biju tur svetdien ,izskatisies tur tiri ok kautgan pilna spara gaja krasošanas darbi. Vietas gan tur nav īpaši daudz , bet tas nu tā. Maģiskas senes zimejumi un melnie griesti ir diezgan intresanti interjera elementi. Ceru ka ta bus vieta kur bus intresanti pavadīt lauku.

   1. jā, pāri ielai, par nelaimi :D

    ja tā padomā, iespējams pa naktīm tas pleiss traucēs cilvēkiem gulēt, tai skaitā man :D

    skaļi pīpmaņi uz ielas, apvēmušies partypooperi, muzons no barčika, bet nu labi, gan jau es pārspīlēju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *