Miks Latvis

Kas īsti ir “entrepreneur”? + īss IYIE 2010 informatīvais video

Līdz 10. septembrim (ieskaitot) digitālājā un interneta vidē darbojošies profesionāļi vēl var pieteikties IYIE 2010. gada konkursam.

Lai uzsvērtu to, ka šiem profesionāļiem nebūt nav jābūt uzņēmuma īpašniekiem, no konkursa organizētāju puses tiek piedāvāta šim kontekstam pietuvināta vārda “entrepreneur” definīcija:

‘Entrepreneur’ (uzņēmējs) nebūt nenozīmē, ka kandidātam jādarbojas pašam savā digitālās jomas uzņēmumā vai aģentūrā, t.i. viņam nav jābūt uzņēmuma īpašniekam. Viņš/-ņa var būt arī interneta un digitālās jomas eksperts vai konsultants kādā esošā uzņēmumā, organizācijā, biedrībā – lielā, vidējā vai mazā. ‘Entrepreneur’ nozīmē būt uzņēmīgam, radošam un motivētam cilvēkam, līderim, kas dara kādu konkrētu labu, nozīmīgu darbu, kas veicina digitālās un interaktīvās industrijas attīstību Latvijā, ir kompetents un zinošs par industriju un ar vīziju par tās nākotnes attīstību.

Papildus visam iepriekš minētajam ir sagatavots īss video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C8lE3Z7j74M[/youtube]

Pieteikties konkursam.

2 Responses

    1. Man tas limits šķiet mazliet neloģisks, jo aiz borta tiek atstāti ne mazāk spēcīgi speciālisti, kuri ir tikai pāris gadus jaunāki (arī ar svaigi dibinātiem uzņēmumiem utt.).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *