Miks Latvis

AirPods

Labākās austiņas pasaulē

Par fotoaparātiem mēdz teikt, ka labākais fotoaparāts ir tas, kas tajā brīdī ir pa rokai. Un tā arī ir, ja jāmeklē ģimenes bildes, tad protams kvalitātīvākās ir ar “lielo” kameru bildētās, bet daudz lielākā skaitā ir pieejamas tādas, kas tapušas ar iPhone. Dabiskas un ikdienu iemūžinošas fotogrāfijas reti top ar milzu foto kameru un pozēšanu tās priekšā.

Tāpēc pilnīgi noteikti varu teikt, ka Apple AirPods ir labākās austiņas kādas man jebkad ir piederējušas. Tas ir Apple produkts, kuru ikdienā lietoju visbiežāk un grūti iedomāties, ko darītu, ja pēkšņi paliktu bez šīm austiņām. Pieņemu, ka konkurenti kādā brīdī spēs saražot, ko tādu, kas būtu labāks par AirPods, bet cik esmu sekojis līdzi īsti nekas labāks nav uzradies.

labumi

Jā, galvenokārt gribas klausīties tieši mūziku, ir iespējams nopirkt labākas austiņas par mazāku summu, bet AirPods austiņu labums slēpjas, citur:

  • vienmēr pa rokai,
  • vienmēr uzlādētas un vienmēr ir iespēja uzlādēt, jo kastīte kalpo kā lādētājs,
  • automātiskā pauzēšana ir varen laba lieta,
  • varu staigāt pa visu dzīvokli un klausīties podkāstus, kamēr telefons lādējas savā stacijā,
  • ērti skatīties seriālus divatā, jo vads netraucē iedot otru austiņu otram, tas ļoti noder, piemēram, braucot autobusā vai vilcienā,
  • labi sadarbojas ar citām Apple ierīcēm (ir redzams, cik pilna ir baterija, vieglāka un ātrāka pieslēgšanās utt.)

Ikdienā AirPods vislabāk sadarbojas ar Apple Watch, tas ir ātrākais veids, kā pagriezt klusāk/skaļāk, var pārslēgt podkāstu reklāmas un patīt uz atpakaļ, ja neesi, ko dzirdējis.

trūkumi

Lielākais trūkums droši vien būtu tas, ka nav iespējams ērti mainīt klausīšanās skaļumu, ja nav Apple Watch, tad jāvelk no kabatas telefons.

Otra lieta būtu augstā cena, bet cik esmu pētījis, tad līdzīga līmeņa austiņas parasti ir vēl dārgākas un funkcionāli trūcīgākas.

jauna versija?

Klīst baumas, ka nākotnē parādīsies arī kādas lielākas Apple austiņas, kas domātas tieši mūzikas faniem. Tas būtu jauki, bet ja runājam tieši par AirPods, tad vienīgā lieta, ko gaidu būtu skaņas regulēšanas iespēja, šķiet, ka viss cits mani pilnībā apmierina.

Skeptiķiem iesaku izlasīt šo: AirPods and the Three Stages of Apple Criticism

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *