Miks Latvis

Bākas diena un lādēšanas stacija

Svētdienās mēdzam braukt līdz bākai, kas atrodas netālu no mūsu dzīvokļa.

Bieži reizi esam pārsteigti, jo daudzi, kas dzīvo Yokohamā par šo bāku nav dzirdējuši, bet mums patīk braukt ar riteņiem, vērot kuģus un piknikot.

Fascinē šis piekabju novietošanas veids. Ļoti taupīgi izmantota pieejamā platība.
Pirms lielā taifūna te bija krietni zemāka akmens siena, kurai varēja redzēt pāri. Viļņi un vējš lielu daļu noskaloja. Tagad uzbūvēta pavisam augsta siena. Agrāk, ja pastiepās uz pirkstgaliem varēja redzēt Tokijas līci, Čibas pussalu, kuģus un makšķerniekus. Tagad nekā.
Svētdienās ostā pilnīgs klusums, bet darba dienās te ir pilns ar rosīgiem ceļamkrāniem un šoferiem, kas pieved un aizved konteinerus.
Šis no bākas loga fotografēts. Stikli ir no netīras plastmasas, kas turklāt ir jocīgi polarizēta tāpēc grūti, kaut ko nobildēt.
Piknika jumts
Slēpjamies no plēsīgajiem putniem, kas grib atņemt visu, kas ēdams
Vai es jau minēju, ka bāka izskatās, kā kosmiskā stacija?

Lādēšanas stacija 2.0

Apnika, krāmēties ar vadu kaudzēm, un nekārtību. Novācu tehnoloģiju lādēšanas jucekli un visu, kas bija iekrājies uz mūsu letes, atstāju tikai pašu svarīgāko. Varētu, jau vēl glītāk, bet to tad vēl pēc pāris gadiem, kad šīs lietas būs kļuvušas vēl kompaktākas.

Lādēšanas stacijai jauns skats. Novienkāršoju visu līdz vienai ierīcei, kas prot lādēt, gan telefonu, gan pulksteni, gan austiņas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *