MTV ir slavens ar savu niecīgo auditorijas daļu. TNS dati parāda, ka skatītāji velta 0,3% sava laika skatoties MTV. Lieki piebilst, ka šis skaitlis ir nožēlojami zems. Zemi reitingi, nozīmē maz reklāmas, maz reklāmas nozīmē maz naudiņas, tāpēc ir saprotama MTV vēlme cīnīties par savu taisnību.

MTV Latvija ir publiski paziņojuši, ka pārtrauc sadarbību ar TNS:

Jauniešu izklaides kanāls MTV Latvija no šā gada 17.septembra pārtrauc sadarbību ar TNS Latvia un atsakās no TV Metru auditorijas pētījumu metodes, jo uzskatot to par neobjektīvu.

Iemesli ir visnotaļ pamatoti:

Vecuma grupā 15 – 24, kas ir MTV auditorijas kodols, TV Metru mērījumos piedalās 56 respondenti.

56 cilvēki? Ko tas nozīmē? Tad jau aptauja manā labajā slejā ir tik pat objektīva kā tie TNS pētījumi. Cik man zināms aptaujājot 1000 vai nedaudz vairāk cilvēkus ir iespējams iegūt ļoti patiesu ainu par LV iedzīvotāju paradumiem. Šajā gadījumā aptaujājot 1000 MTV mērķauditoriju pārstāvošus jaunus cilvēkus, atklātos pavisam cits skaitlis, krietni lielāks par 0,1%.

No raksta nesapratu, kura būs tā laimīgā statistikas kompānija, kura turpmāk veiks auditorijas pētījumus par MTV reitingiem, bet domājams jaunie dati parādīs citu ainu. Cik patiesi būs jaunie dati varam tikai minēt.

2007_08_augusts_share.gif

Jāpiebilst, ka manā mītnē nav TV aparāta un es jau kādus 3 mēnešus vispār neesmu ekrānā skatījies un nejūtos neko zaudējis.
Vairāk lasiet db.lv rakstā MTV Latvija pārtrauc sadarbību ar TNS Latvia

Iepriekšējie ieraksti par MTV:
Please MTV pimp my MTV!
I want my MTV!