Miks Latvis

Search

Nike+ jaunā reklāma

motivējoša. šodien skriešu pirmo reizi jaunajā 2008. gadā. paldies nike par apaviem un apple par nike+

varbūt arī jūs iegūsiet motivāciju skriešanai noskatoties šo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p6kFWvZ4U_o[/youtube]

Reklāma augstākā kvalitātē: nikeplus.com

11 Responses

  1. Bāc, paldies tev, Onkuli! Tagad nāca dižā apgaismība par to, cik daudz laika es pavadu sēžot un cik fiziskās aktivitātēs. Statistika būtu graujoša. Rīt es sāku skriet. ;)

  2. Papuass: domāju, ka labākajā gadījumā spētu noskriet pusmaratonu. (ja spētu) Bet atbilde ir – nē. Es vienkārši cīnos ar saviem liekajiem 6 kilogramiem. Tā vismaz saka mana ssvara un auguma attiecības formula. Man pašam liekas, ka lieko KG ir vēl vairāk.

  3. fassko: tagad, kad palicis siltāks, būtu jāatsāk. ir cerība, ka līdz ar auto iegādi atrisināsies transporta problēma, jo nav īsti normāla veida, kā nokļūt līdz viņiem. (kad ir sarunāts transports, tad ir mācības)

    bet es būšu godīgs es esmu sūdīgs orientierists :) es nemitīgi palaižu garām kādu punktu un tādā veidā esmu nolemts būt pēdējais savā B grupā. tāpēc domāju jaunajā sezonā varbūt skriet C grupā.

  4. ziemas magneeta, kas veel liidz marta beigaam notiekas pa weekendiem, gan nav iedaliijums pa grupam, bet pa distanceem, ta ka var skriet da jebkaadu distances garumu nemainot grupu, vienvardsakot nav nekaadu ierobezjojumu peec dzimuma, vecuma utt., pie kam katru reizi var izveeleties citu distances garumu..bet par to ka pie vainas transports labak neizteikshos, pats labi zini cik biezji Tev esmu piedaavaajusi braukt, kad transports jau sarunaats un maaciibu nav.. :)

  5. Sidza: ir tā gadījies, bet es neteiktu ka bieži, tu jau pati skrien ne biežāk kā pāris reizes mēnesī, tāpēc, ja atsaku, tas nevar būt bieži. un ja man nav mācības, tad es izmantoju iespēju un aizlaižu uz ciemu. Sestdienas ir ideālas dienas, lai palaistu luni :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *