Miks Latvis

Search

blogeri, kuri lieto kodari.lv

kas ir kodari.lv?

Izdomāju papētīt, kas no blogeru kopienas vēl lieto kodari.lv. Ja sākumā tur bija reģistrējušies visi, kam nebija slinkums, tad tagad palikuši tikai izturīgākie. Šeit piefiksēju tos, kuri ir veikuši vismaz vienu ziņu pēdējā mēneša laikā.

nuuchanuucha.blogsome.com

došos tūlīt uz darbu – atkal

asdfgfhtepat.nee.lv

sūcu tēju :>

joriksjoriks.lv

[saite] vai arī iekš vlc mms://video.eenet.ee/siga | riktīgi jautri :)

SkaKriskakri.net

“Browsēju” dr.lv mūzikas sadaļu. Man kauns ka LV alt. skatuve cenšas dziedāt angliski. I WANT LATVIAN HARDCORE/PUNK!

Mfzotrapuse.mfz.lv

ROMAIN CURTIS ft. AWA – I\’m A Soldier [saite]

onkulismikslatvis.lv

patīkami somā atrast sulas pudeli, par kuru biju aizmirsis

Izskatās, ka kodari.lv lapā dzīvība vēl tomēr kūsā. Tagad, kad visi tā vien prāto, kā izveidot savu miniblogu, varu pačukstēt priekšā, ka šis varētu būt viens no variantiem, kā izkliegt pasaulei visas tās ašās idejas, pārdomas un sīkumus, kas skraida pa galvu.

6 Responses

  1. Tas, ka esi iesaistīts kodari.lv fīča ir forši, LV internetā kaut kas notiek. Bet man, ja godīgi, reāls nogurums atrasties vienlaikus vairākās vietās, paspēt ieblogot tur un vēl tur un tad vēl šur tur. Minimālisms (viens blogs/webs) un centralizācija (netvibes) manuprāt ir nākotne. Okei,var gadīties tipi, kas dzīvo tikai tādā kodari un cita resursa viņam nav,tad tas priekš viņa ir ideāli.

  2. Helmuts: es nedomāju, ka blogeriem vajadzētu dzīvot kodari.lv, drīzāk, tas būtu veids, kā publicēt īsos tekstus un tos attēlot savā blogā. Tā ir iespēja runāt ar pasauli izmantojot zibenīgu un īsu saziņu, kuru visnotaļ vienkārši var integrēt blogā.

  3. integrēt ir kruta fīča, bet man liekas tas viņu parauj vienā kategorijā ar, piem, adsensi, pret ko manas acis jau ir aklas – blogu lasu, postus redzu, bet tvitterus negribu pat redzēt. labi,tas tā ;)

  4. Jā, es palieku pie sava viedokļa, ka Latvijā – “blogeris” ir lamuvārds kas apzīmē “nišas žurnālists”. :) To pašu “skuļīju” BarCamp’ā arī OpenSource grāmatu džekam (Bibliotēka 2.0).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *