Miks Latvis

ko jūs domājat par www.lv90.lv?

lv90.lv logo

lv90.lv ir Latvijas dzimšanas dienai (Republikas proklamēšanas 90. gadadienai) veltīta mājas lapa. Īpaši es gribētu izcelt to, ka mūsu Vairai tur ir savs blogs (!?).

Man lapa šķiet pievilcīga ar to, ka tā tiešām ir vienkārša, minimālisma stilā ieturēta. Arī jaunais logo škiet patīkams. Sākumā nav uzreiz uztverama doma, bet pēc brīža man iepatikās logotipa ideja, kurā apvienots, gan salūts, gan stilizēts pulkstenis.

Nolūkā noskaidrot, ko par lapu domā internetā mītošie cilvēki un veicu nelielu aptauju. Iztaujāšana notika pirms brīvdienām twitter, jo formāts ir ideāls īsām un konkrētām atbildēm.

Šis ir samērā eksperimentāls ieraksts, jo man gribējās pamēģināt cik operatīvi ar twitter palīdzību var ievākt viedokļus. Kā rādās, to var izdarīt patiešām īsā laika periodā.

Lūk mini/twitter aptaujas rezultāti:

14 Responses

  1. patīk saits, minimālisms rullē.
    nepatīk tautiešu komentāri, uzskatāms piemērs tam, ka internetā citu aprobežotība ir kļuvusi pieejamāka. (endij, ja tu tā stingri apņemies šāda līmeņa lapas bliezt augšā pa 50 ls gabalā, esmu gatavs tev sagādāt pasūtījumus nākamiem pāris gadiem.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *