Miks Latvis

Nordea Rīgas maratons 2009

Rīgas maratons 2009Sveiki, nu jau kādu brīdi ir zināms, ka Nordea Rīgas maratons 2009. gadā notiks 17. maijā (svētdienā).

Šis ieraksts, lai kalpo kā atgādinājums man un citiem, kas šogad sadomājuši piedalīties šajā pasākumā. Skrējienam nav obligāti jābūt pilna maratona garumā, ir iespējams izvēlēties citas, sev tīkamākas un piemērotākas distances. Es līdzīgi, kā pagājušajā gadā skatos uz pusmaratona distanci, lai gan saprotu, ka būs jāskrien labi, daudz, lai šajā distancē justos patiešām ērti.

Visa rudens/ziema/pavasaris sezona ir pagājusi pilnīgi bez skriešanas, un tas nozīmē tikai to, ka pie tuvākā siltā laika ir vēlams doties laukā un vienkārši skriet. Tiem, kas iesaka skriet telpās, varu pateikt, ka tas ir galīgi garām. Reiz pat biju samaksājis par sporta kluba apmeklējumu un konkrēti vīlos, jo skriešanas celiņš telpās ir nepanesami neērts, garlaicīgs un kaitinošs.

Ieteikums no manas puses – reģistrēties un samaksāt dalības maksu pēc iespējas laicīgāk, lai skrējiena datums pilnīgi noteikti paliktu atmiņā, jo pārdomāt, aizbildināties un neaiziet uz sacensībām ir mazliet grūtāk, ja visas iespējamās formalitātes jau ir nokārtotas.

P.S.

Ja, kādam interesē, tad šeit ir mans pagājušās sezonas pirms-pusmaratona un pēc-pusmaratona ieraksts.