Miks Latvis

Search

Inov-8 Terraultra G 260

Mani taku skriešanas apavi.

Līdz šim skrēju pārsvarā pa asfaltu. Mani ikdienas Asics ir ar diezgan minimālu zoles protektoru, tāpēc skrienot pa Siguldas takām sapratu, ka nepieciešami mazliet specializēti apavi. Izvēlējos Inov-8, jo man ļoti patīk viņu meža apavi. Otrs iemesls – Latvijā nav iespējams nopirkt gandrīz neko citu, kas būtu manā izmērā.

Pēc 170 noskrietiem kilometriem man nav nekādu sūdzību. Viegli un ērti apavi. Un pēc sajūtām liekas, ka ražoti tā, lai izturētu krietni garu skriešanas mūžu. Patīkamas pēdas sajūtas. Citos apavos kājas jūtas “izolētas,” bet ar Terraultra var labi sajust takas virsmu. Mazliet gan baidos ar šiem ielaisties ultra garos skrējienos, jo izmērs ir mazliet ciešāks nekā gribētos, bet domāju, ka līdz 50km vajadzētu būt ok. Gribētos noskriet kādu Stirnubuka lūša distanci jau tuvākajā laikā, bet nav skaidrs, vai traumēto ceļgalu dēļ, tas vispār ir iespējams.

Pirms pirkuma, pētot atsauksmes, pamanīju, ka par Terraultra viedokļi mazliet dalās. Vieni ir gatavi skriet pat ļoti garas distances, bet otri apgalvo, ka garos gabalos kājas būs nogurušas tieši tāpēc, ka pārāk labi tiek nodota “takas sajūta.” Tas laikam atkarīgs no tā vai runa ir par mīkstām, smilšainām takām, vai arī par “asām,” klinšainām kalnu takām. Domāju, ka Latvijas apstākļos var mierīgi doties arī garos skrējienos. Tāpat viedokļi dalās par kurpju auklu, kas dažiem nebija patīkama. Man ar auklu nav bijušu nekādu problēmu. Var aizsiet un mierīgi skriet līdz galam.

Šobrīd jau iznācis jaunāks modelis TERRAULTRA G 270, kurā veikti dažādi uzlabojumi, tāpēc G 260 lēnām pazūd no plauktiem un ir pieejams par pavisam patīkamu cenu. Iesaku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *